▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌

يكشنبه 1 ارديبهشت 1398 Sunday 21 April 2019 15 شعبان 1440

آخرین اخبار سایت

نخودي ها و حسن ها...

حسن نوچوفسكو

اختصاصي عصر ايلام:شغل حسن خلاصه شده بود در يك چهار چرخ مسقف با سقف ايرانيت فلزي با تكنولوژي هاي سنتي و دست ساز با درون مايه يك كپسول و يك گاز تك شعله و 13 كيلو نخود آب پز شده برای هر وعده کاری، تعدادي ظرف يك بار مصرف و البته خدايي كه در همين نزديكي است.

مطالعه بیشتر...

رسانه های محلی ؛ قدرت های نوظهور سیاسی

 عليرضا سعيدآباديعصر ايلام:‌علیرضا سعیدآبادی گفت :رسانه های محلی ؛ قدرت های نوظهور سیاسی ، نیروهای پیشتاز محلی و مرزبانان فرهنگی جمهوری اسلامی ایران هستند.

مطالعه بیشتر...

معماری امروز تهی از نشانه های فرهنگی دوران ماست

منصور بهادري

عصر ايلام:سازمان نظام مهندسی ساختمان استان ایلام در سال 1376 تاسیس و امروزه با تعدادتقریبی سه هزار نفر در رشته های هفت گانه مشغول فعالیت می باشد. طراحی و نظارت سالانه  بیش از سیصدهزار مترمربع ابنیه ، آموزش و به روز کردن توان علمی اعضای عادی و پروانه دار و صدور خدمات فنی مهندسی به کشور عراق از عمده فعالیت های این سازمان می باشد.

مطالعه بیشتر...

از تونل كبير كوه تا زلزله مورموري و.../عسگري پاسخ مي دهد

مجد عسگري

عصر ايلام: شهرستان آبدانان یکی از شهرستان های جنوبی استان است که دارای قابلیت های تاریخی، دیدنی، طبیعی و فرهنگی بسیار بوده و وجود جاذبه های متعدد در بخش گردشگری آن را به ظرفیتی مناسب در سطح استان و حتی کشور تبدیل نموده است.

مطالعه بیشتر...

دهلران در يك سالي كه گذشت/فرماندار پاسخ مي دهد

sabzi omidali

عصر ايلام: مصاحبه زیر گفتگویی صمیمانه با فرماندار امیدعلی سبزی فرماندار شهرستان دهلران در دولت تدبیر و امید  در قالب يك ميزگرد است. وی با تکیه بر ظرفیت های ویژه شهرستان و اعتبارات مناسب دولتی توانسته است بخشی از انتظارات و خواسته های مردمی را محقق نماید

مطالعه بیشتر...

در گفتگو با يگانه مطرح شد:سيروان را دو سال ديگر ببينيد

yeganeh

عصر ايلام: در يك سال گذشته خوشبختانه در سطح استان اعتبارات مناسبی برای اجرای طرح ها و پروژه ها هزینه شد که یکی از این شهرستان ها سیروان می باشد. این شهرستان دارای ظرفیت ها و ویژگی های خاصی است که می توان با پرداختن به آنان، زمینه های خدمت به مردم این دیار را تسهیل نمود.

مطالعه بیشتر...

ظرفيت ها و پتانسيل هاي چرداول/ دومين شهرستان در جذب اعتبار

پرويز كولاني

اختصاصي عصر ايلام : مصاحبه زیر، گفتگویی صمیمانه با دکتر پرویز کولانی فرماندار شهرستان چرداول است که به بیان برخی از نقاط قوت، چالش ها و ظرفیت های حوزه این شهرستان پرداخته است.برخی از مسائل و موضوعات مربوط به ظرفیت ها، چالش ها و مشکلات شهرستان توسط خبرنگار عصر ایلام مورد سوال قرار گرفته است که به اختصار تقدیم مخاطبان می شود.

مطالعه بیشتر...

شفایم را از ضامن آهو گرفتم

 

 

 

https://mail.google.com/mail/u/0/h/19uft7149wmdi/?view=att&th=14f77ed52f5c8763&attid=0.2&disp=thd&safe=1&zw

عصر ایلام: وحید صدر- محمد غلام نیا خبرنگاران قدس: تجربه سختی بود، مصاحبه با یک شفا یافته، کسی که تمامی پزشکان از وی قطع و امید کرده بودند و در روزهایی که خودشم هم دست از دنیا شسته بود ناگهان اتفاقی افتاد و معجزه ای رخ داد.

مطالعه بیشتر...

از قاب های بی عکس یک روزنامه نگار!

محمد علی قاسمی,عصر ایلام

عصر ایلام: گفتگوی رضا رستمی با محمدعلی قاسمی درباره نشریه طلیعه که آغازگر روزنامه نگاری محلی در ایلام بود.

مطالعه بیشتر...

حس رقابت و رفاقت در ورزش مهم است

اسلام انصاری‌فر/ عصر ایلام: در دنیای ورزش امروز، برخی علاقه‌ها از اوضاع رشته‌های پرطرفدار نشأت می‌گیرد و گواه این مدعا را می‌توان از هجوم خیل عظیم علاقمندان به رشته‌ی والیبال در زمانی دانست که تیم ملی والیبال ایران در جهان به نام و آوازه‌ای رسیده و بازی خوب بازیکنان همچون سعید معروف، موسوی، محمودی و ... در لیگ جهانی  باعث شده تا نونهالان و نوجوانان در تب و تاب و هیجان والیبال، سر از سالن‌های تمرینات آموزش والیبال درآورند و در کنار مربیان جوان و آینده‌دار قرار بگیرند.

مطالعه بیشتر...

 تبلیغات سايت خبري ويرا

      09120440191

 

 

 

 

 

 

 

 تمام حقوق سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی ویرا با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد

Template Design:Dima Group