▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌

يكشنبه 4 فروردين 1398 Sunday 24 March 2019 17 رجب 1440

آخرین اخبار سایت

حاشیه های خواندنی جلسه شورای اداری استان

از برشمردن تعداد دقایق حضور در معاونت تا باز شدن پای سرباز،فتح خاکریز وپل صراط به شورای اداری

 

از برشمردن تعداد دقایق حضوردرمعاونت تا باز شدن پای سرباز،فتح خاکریز وپل صراط به شورای اداریاختصاصی عصرایلام/یک تیروچند نشان مروارید درمعارفه معاون سیاسی امنیتی ومعاون عمرانی ودیگر مدیران استانی وحوزه استاندار.پای سرباز وپل صراط  وفتح خاکریزهم به نشست شورای اداری باز شد/

شوخی پولادی با کرمی :حتما دقایقی را که تعطیل بودین یا شب بوده را هم جزء کار حساب فرمودین/ آمده ام یک باردیگر برای مردم استان ایلام  نوکری کنم/ نوکری مردم ایلام را باهیچ پست وزارتی عوض نخواهم کرد.
سالن جلسات استانداری ایلام میزبان مدیران و حضورچشمگیرمعاونان مدیرکل ها وفرمانداران شهرستانهای استان وشهرداران بود.رسانه ها هم بودند. جمع معاونین استاندار هم جمع شد تا مربع معاونین استاندارایلام هم از حالت مثلثی خارج شود. رستمی؛دست راست مروارید غایب اصلی جلسه شورای اداری بود.
جای سوزن انداختن نبود کیپ تاکیپ مدعو پهلوبه پهلوومهربانتر از همیشه نشسته بودند.عده ای مثل ما که دیرتر وارد شدیم تا پایان صحبتهای نوریان؛ مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام سرپابودیم که به دستور استاندار ما هم صاحب کرسی شدیم تا عملا سهم خواهی کرده باشیم.
نوریان گفت: صرفه جویی درمصرف گاز، مدیر وغیرمدیر نمی شناسند وصرفه جویی یک موضوع کاملا جدی است واحتمال قطعی گاز به صورت جدی روی میز قرار دارد.وی درمورد خطرهای ناشی از گاز گرفتگی دراستان هم هشدار داد.
مدیرکل محیط زیست روی زمین نشسته بود .کت وشلوار معاونین شیک تر از مدیران کل بود که بوی پست بالاتر قطعا به مشام ها رسیده بود.
استاندار ایلام در سخنانی کوتاه به نشست استانداران سراسر کشور با رئیس دولت وهمچنین رئیس مجلس اشاره کردوبیان داشت:دکتر روحانی به آشتی درسطح جامعه اشاره کرد ورسیدن به این هدف را مهم ارزیابی کرد ودکتر لاریجانی هم استفاده ازظرفیتهای کشف نشده استانها را یادآور شد.
محمدرضا مروارید از این که در جلسات شورای اداری متکلم وحده باشد ناراحت بود وگفت:مدیران زحمت بکشند درجلسات برنامه بدهند حرف بزنند وگزارش بدهند .مروارید البته این راهم یادآور شد که اگه چیزی نگیم بهتر از این است که دروغ بگیم.
مروارید ادامه داد:درسال آینده خرید وفروش سهام عدالت آزاد می شود و530هزار نفری که دراستان سهام عدالت دریافت کرده اند می توانند سهام خود را بفروشند.
استاندار ایلام برای مهندس کرمی هم سنگ تمام گذاشت واز خدمات وی تقدیروتشکر کرد وبیان داشت:مهندس کرمی کماکان بر طبق قولی که از ایشان گرفتیم درمجموعه استانداری خواهند ماند.
وی افزود :استانداری ایلام با چهار معاون اداره نمی شود ونیاز به افراد بیشتری است که مهندس کرمی ازجمله انهاست.
مروارید هم چنین برای مهندس پولادی که عضو کمیسیون عمران مجلس هستند ونیروی وزارت هستند کلمه پتانسیل بالارا پسوند ایشان قرارداد وافزود:محیط استانداری ایلام محیط دوستانه وپرانرژی است.
درادامه این نشست کرمی که مثل همیشه با صورتی انکارد شده وصاف صوربه جلسه شورای اداری آمده بود تا تودیع شود درسخنانی با برشمردن تعداد دقایق حضوردرسمت معاونت عمرانی(که خنده حضار را درپی داشت) افزود:اولویت کاری من تکمیل پروژه های نیمه تمام بوده است.
مهندس احمد کرمی از استاندار ایلام برای اطمینان به نیروی بومی وتوانمندی به نام مهندس پولادی تشکروقدردانی کرد واظهارداشت:جابجایی یعنی هرس وچیدن شاخه های زائد وجابجایی منجربه شتاب درکار خواهد شد.
کرمی که دردوران کاری خود خارج از هرگونه اظهار نظری درموردعملکرد کاری ایشان، شخصی اخلاق مدار بود بیان داشت:آنچه ماندگار است رفتار نیکوست واز همه مدیران خواست ایشان را حلال کنند تا سرپل صراط جلوی ایشان گرفته نشود.
کرمی درپایان گفت: سرباز نظام و ولایت هستم وهرجایی که بگویند خدمت می کنم.
بعداز حدود یک سال چهره فولادی پولادی را دیدیم.برای تقدیر وتشکر هیچ کسی را از قلم ننداخت ودرپایان از بانوان  که یادش رفته بودند تشکر کرد.
شاپور پولادی دراین نشست با صدایی رسا وبلند واز ته گلوگفت:آمده ام یک باردیگر برای مردم استان ایلام  نوکری کنم.
وی ادامه داد:نوکری مردم ایلام را باهیچ پست وزارتی عوض نخواهم کردودرحالی که احسنت حضار را متوجه خودش دید افزود:مهندس کرمی یکی از سرمایه های انسانی دراستان ایلام هستند که باید به خوبی از ایشان تقدیر شود.
پولادی از استاندار ایلام هم برای اعتمادشان به خود(که خود را سراپا تقصرخواند) تشکرکردوافزود:هیچ منتی برهیچ کسی ندارم ووابستگی  به هیچ شخص حقیقی، حقوقی وسیاسی ندارم ومعتقد به کار اجرایی هستم.
وی به دور زدن استان وشناخت کامل از ایلام اشاره کردوافزود:همانطور که درسیاست خارجی به نتیجه برد برد رسیدیم باید دراستان ایلام هم به نتیجه برد برد برسیم.
مهندس پولادی با بیان اینکه اگر بخواهیم تمام پروژه های نیمه تمام استان را به بهره برداری برسانیم به هزا روپانصد میلیارد تومان اعتبار نیاز داریم که با اعتبار 200میلیاردی نمی شود کاری از پیش بردافزود:باید برای پروژ های استان اولویت بندی صورت گیردواز ظرفیت اوراق مشارکت وفاینانس داخلی وخارجی نهایت استفاده شود.
پولادی که صحبتهای خود را عملیاتی کرد با بیان اینکه همه باید بسیج شویم ظرفیتهای ملی را به استان بیاوریم وخاکریز اعتبارات را فتح کنیم افزود:معاونت عمرانی نیروی محرکه توسعه وپیشرفت دراستان باشد.
وی درپایان افزود:آمدن ورفتن درمسیرخدمت طببیعی است.
حسین کلانتری معاون سیاسی امنیتی استاندار با تذکر به برخی از مدعوین که به صورت خودجوش در یک گوشه جلسه ،نشست غیررسمی گذاشته بودند تذکرداد وبا سیاست خاصی فضای جلسه را آرام کرد.
وی ضمن تشکر از زحمات مهندس بهرام نیا؛ معاون اسبق سیاسی امنیتی استاندار ایلام که هم اکنون دروزارت نفت مشغول هستند وطبیعی بود با این همه تاخیردر تودیع ومعارفه حضورپیدا نکند اظهارداشت:انتخاب من از طرف مهندس مروارید یک ریسک بود وباید ازایشان تشکر کنم.
معاون سیاسی امنیتی استاندار ایلام با بیان اینکه مهندس مروارید به همه ما گفته اند که کم حرف بزنیم وپرکار باشیم اما اجازه دهند من امروز بیشتر حرف بزنم افزود:تیم ایشان تکیمل شد وبنده هم به مهندس پولادی تبریک می گویم.
وی با بیان این مطلب که فضای کاری ما براساس سیاست دینی است اظهار داشت:به دنبال سیاسی کاری نیستیم ودولت تدبیروامید هم به دنبال کارهای بزرگ است وکار بزرگ هم زمان می برد ونباید عجله ای صورت گیرد.
کلانتری به وجهه مهندس مروارید ؛استاندار ایلام درنزد رئیس دولت واعضای هیئت دولت اشاره کردوافزود:ماباید قدرایشان را بدانیم.
درپایان این نشست هم همه بعد از روبوسی با پولادی به ایشان خیرمقدم گفتند واز کرمی هم تشکر کردند.

اضافه کردن نظر

در زمینه‌ی انتشار نظرات مخاطبان رعایت چند مورد ضروری است:

لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
« ویرا » مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان است.
« ویرا » از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید مدیر بخش مربوطه منتشر می‌شود.


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی

 تبلیغات سايت خبري ويرا

      09120440191

 

 

 

 

 

 

 

 تمام حقوق سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی ویرا با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد

Template Design:Dima Group