▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌

چهارشنبه 29 اسفند 1397 Wednesday 20 March 2019 13 رجب 1440

آخرین اخبار سایت

رهیان نور

نقطه عطف در برنامه سازی و پخش زنده صدا و سیمای مرکز ایلام

رحیم زاده,صدا و سیمای مرکز ایلام,عصر ایلام

عصر ایلام : رحیم زاده مدیر کل صدا و سیمای مرکز ایلام گفت:امسال و برای اولین بار صدا و سیمای مرکز ایلام توانست با استقرار واحد های سیار تلویزیونی و رادیویی و نیز دستگاه SNG  از سه نقطه از یادمان های دوران دفاع مقدس در ایلام (شرهانی ،نقطه ایثار و قرار گاه امیر المومنین(ع))بصورت زنده برنامه های راهیان نور را پوشش دهد .

 

وی افزود : متاسفانه یادمان های دوران دفاع مقدس استان ایلام در طول سنوات گذشته مهجور مانده اما امسال با برنامه ریزی  دقیق و اهتمام ویژه ای صدا و سیمای مرکز ایلام علاوه بر پخش زنده استانی که هر روزه در 2 باکس جداگانه انجام شد به  ارتباط مستقیم با شبکه های مختلف رادیویی و تلویزیونی از جمله شبکه های 1،2،3، خبر ،شما ،ورزش ،جام جم، تهران،سحرو....دردستورکارقرار داد که خوشبختانه روزانه بین 4 تا 5 و حتی بعضی روز ها تا 8 ارتباط زنده با  شبکه های ملی برقرار گردید واز این طریق ظرفیت های دوران دفاع مقدس  استان ایلام به سراسر کشور معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز ایلاممدیر کل صدا و سیماگفت : همچنین علاوه بر ارتباط رادیویی و تلویزیونی با شبکه های سراسری، ارتباط با سایر شبکه های مراکز استانهای کشور نیز از دیگر برنامه هایی بود که صدا و سیمای مرکز ایلام به آن اهتمام نمود.

رحیم زاده مدیر کل صدا و سیمای مرکز ایلام ضمن تشکر از همه عوامل و برنامه سازان دست اندرکار راهیان نور که از 25 اسفند 93 لغایت پایان روز 14 فروردین 94شبانه روزی در مناطق یادشده حضور داشته اند ،افزود:برقراری 70 ارتباط زنده تلویزیونی و 180 ارتباط زنده رادیویی با شبکه های ملی و مراکز استانها شاه بیت فعالیت های رسانه ای و نقطه عطف برنامه سازی در طول تاریخ دفاع مقدس و راهیان نور در استان ایلام می باشد .

رحیم زاده مدیر کل صدا و سیمای مرکز ایلام افزود :  21 گزارشبه میزان 55 دقیقه  پخش محلی  و 14 گزارش  به میزان 32 دقیقه ای ارسالی به تهران و ارتباط مستقيم با شبكه های ملی  از ديگر فعاليت هاي صدا و سيماي مركز ايلام در حوزه خبر در مورد راهیان نور بوده است  .

نظرات   

 
+1 # آزادی-سرابله 1394-01-16 15:58
با سلام وعرض خسته نباشید خدمت جناب آقای رحیم زاده
آیا این کار بنظر شما کار شاق و بزرگیه؟ یعنی واقعا صداوسیمای ایلام شق القمر کرده؟ پخش زنده توسط مراکز استان های دیگه چندین ساله صورت میگیره ما آنقدر محرومیم که این کارابرامان تازگی داره .راستی یه سوال خدمتتان داشتم وآن اینه چرا پخش برنامه های صداوسیمای ایلام 24ساعته نمیشه؟با توجه به اینکه تمام مراکزاستان های دیگه پخش 24ساعته دارند.متشکرم
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+11 # شهرونددهلرانی 1394-01-16 21:24
شما رو بخدا کمی در انتخاب خبرنگارها وگزارشگراتون دقت کنید چون اینها نماد صداوسیما میشوند و لااقل مردم را بدبین نکنید نذارید اداره شما بی در وپیکر بشه هر که از را ه برسه برای بچه های ما الگو بشود لااقل کسانی بیارید که معلوم الحال نباشند و دارای شخصیت موجه باشند نه کسانی که هرجا عروسی باشه خط مقدمش باشندتازگیها از فیلمبردارهای عروسی بعنوان گزارشگر استفاده میکنید که این افراد از نظر اجتماعی وجهه خوبی ندارندو باعث بدبینی مردم به میشوند.لااقل مردم استان کوچک ایلام آنها را میشناسند و نمی پذیرند که در رسانه ای که ملی جمهوری اسلامی است از این افراد استفاده شود.
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+9 # لر ایلامی 1394-01-16 22:53
اقای مدیر کل شما چرا در برنامه هایتان از مجری لر زبان استفاده نمی کنید امسال سال همدلی وهمزبانی است که توسط حضرت امام خامنه ای نام گذاری شده است پس قوم لر که در استان ایلام فراموش شده و جایگاهی در صدا وسیمای استان ندارد را با اوردن هنرمندان لر زبان به صدا وسیما یاری کنید
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+10 # احمدی 1394-01-16 23:34
آره شهروند دهلرانی کاملا درست میفرماید شما که از یادگاران دفاع مقدس هستی و اینقدر به فرهنگ ایثار وشهادت پایبند هستی و در پوشش مستقیم راهیان نور تلاش قابل تقدیر کشیدی نباید اجازه بدید که کسانی که مبلغ فرهنگ غربی هستند و چنان آرایش غلیظ میکنند و ابروهارا برمیدارند که دختر خانمها هم از آن شرم دارند بعنوان گزارشگر وخبرنگار صداوسیما استفاده بشوند. اصلا یک نفر که سروکارش با ارگ و عروسیه چطور میشه خبرنگار رسانه ملی بعدهم فرزندان ما از ایشان الگو گیری کنند؟
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+12 # رضایی از دهلران 1394-01-17 08:23
اصولا در هالیووود وبالیوود از این افراد هم به هیچ وجه استفاده نمیشود آنوقت در صداوسیمای جمهوری اسلامی در استان ایلام اینچنین بدون هیچ توجهی به سوابق و وضعیت اخلاقی واجتماعی آنهارا به بعنوان خبرنگار انتخاب میکنند.
:sad:
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+7 # Guest 1394-01-17 09:22
سلام واقعا تحول مدیریتی وارتقا کیفیت برنامه ها ی صداوسیمای ایلام را با مدیریت خوب برادر رحیم زاده حس کردم وهمکاران ایشان رادر یادمانها از نزدیک شاهد بودم که زحمات شبانه روزی متحمل میشدند واز اندک امکاناتی بهره مند بودند ورفاهی نداشتند ولی شب وروز در تلاش بودند احسنت براین افسران جنگ نرم
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+8 # محمد 1394-01-18 12:07
تاانجایی که مامیدانیم وظیقه صداوسیما پوشش مناسبت ها ،جشنها،رویدادها ،وسایرمناسبتهاس ت وهمه شبکه های استانی همین کارراانجام میدهند همه ادارات درایام نوروزفعالیت مستمرخودراانجام دادندولی تریبون ندارن اطلاع رسانی کنندوقدری هم مبالغه کنند اقای رحیم زاده مگه غیرازاین کارها وظیفه دیگری داری چراازبرنامه های نوروزیت باساختارتکراری چیزی نگفتی تبلیغ خوب واطلاع رسانی شبکه شهرکردباعث شدیک میلیون گردشگرانجا بره شماازطریق شبکه های سراسری چندجای دیدنی ایلام معرفی کردی تاگردشگرجذب کنی؟ واحدسیارمستقرکر دن وارسال گزارش نوع دال ساده ترین ساختاربرنامه سازی دراین ایام چندبرنامه الف تولیدکردی؟ فکرکردی مردم نمی فهمن؟ چرافقط برنامه های دفاع مقدسی راتبلیغ میکنی ؟ایانبایددرصداو سیما موضوعات دیگه ای هم کارکرد؟شمافقط به دنبال تمدیدی!!!!
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+6 # جوانان دهلرانی 1394-01-18 12:14
ای وای این افراد چطور میخواهند که الگوی ما بشوند اینها که بیشتر وقتشان را با ارگ و خواننده ها با رقص وپایکوبی بسر میبرند حیفه که در صداو سیمای جمهوری اسلامی ایران ظاهر بشوند.
در کجای دنیا فیلمبردار عروسی را بعنوان خبرنگار استخدام میکنند.؟!!!!!!!
فقط مواظب باشید اشتباهی فیلم عروسی مردم را در تلویزیون پخش نکنه :lol: ا
از مدیریت سایت عصر ایلام بابت اطلاع رسانی خوبش تشکر میشود.
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+7 # متعجب 1394-01-19 00:16
تعجب آور که رسانه ملی در استان ایلام شده جای فیلمبردار های عروسی آنهم بعنوان خبرنگار . که هرکارخلافی هم انجام بده به اسم صداوسیما تموم میشه . آقای مدیر کل .... مشهد شهیدانیست که هنوز در این سرزمین ارام خفته اند تا ارزشهای اسلامی حفظ بشود چطور به این آسانی افرادی که مبلغ ضد ارزشها هستند و موسیقی غربی و فرهنگ غربی را ترویج میکنند و هرجا صدای ارگ و رقص باشه حاضرند شما بعنوان خبرنگار انتخاب میکنید؟!!!!!ا.. .
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+7 # از دهلران 1394-01-19 21:00
شما دیگه چرا رسانه ملی ؟ اگه سازمان دیگه ای از این افراد استفاده کنه تعجبی نداره اما رسانه ملی که حافظ وپاسدار ارزشهای اسلامی و مبلغ امر به معروف ونهی ازمنکره نباید از چنین فردی(فیلمبردار عروسی) بعنوان خبرنگار که در انظار کوچک وبزرگ ظاهر میشه استفاده کنه . از فردی که سروکارش با ارگ و محافل اینچنینی است چه انتظاری دارید که برای فرزندان ما سرمشق والگو باشه ؟!!!!!حیفه که پای چنین افرادی که مروج ضد ارزشها هستند به رسانه ملی جمهوری اسلامی باز بشه .. مگر فراموش شده که چند سال پیش حرکت آقای شهریاری کارمند رسمی ومجری توانای صداوسیما بخاطر رقص در محفل خصوصی چه بازتاب منفی در جامعه داشت.
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+5 # محمدی دهلران 1394-01-20 16:21
هرچه بگندد نمکش میزنند اینم از رسانه ملی و توجه ویژه اش به فیلمبردارهای عروسی!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!! :P
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 

اضافه کردن نظر

در زمینه‌ی انتشار نظرات مخاطبان رعایت چند مورد ضروری است:

لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
« ویرا » مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان است.
« ویرا » از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید مدیر بخش مربوطه منتشر می‌شود.


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی

 تبلیغات سايت خبري ويرا

      09120440191

 

 

 

 

 

 

 

 تمام حقوق سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی ویرا با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد

Template Design:Dima Group