▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌

جمعه 30 فروردين 1398 Friday 19 April 2019 13 شعبان 1440

آخرین اخبار سایت

اخبار آبفای ايلام

سايت خبري ويرا - روزانه بیش از 150 هزار آب بسته بندی بهداشتی بین زائرین در آن سوی مرز مهران توسط آبفا استان ایلام توزیع می گردد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام گفت : دغدغه کارکنان و مدیریت آبفا ایلام، تامین آب شرب سالم و بهداشتی برای زوار اربعین حسینی می باشد که از مرز مهران عازم کربلای معلی هستند.

مهندس داراب بیرنوندی افزود : به همین منظور با برنامه‌ریزی‌ها و اقداماتی که در سال گذشته و سال جاری به‌خصوص در اجرای زیرساخت‌های آب صورت گرفته خوشبین هستیم که زوار کوچکترین مشکلی در این زمینه نداشته باشند.

وی خاطرنشان ساخت : شرکت آب و فاضلاب استان ایلام در سال گذشته با همکاری شرکت های آب و فاضلاب سایر استان ها خدمت ارزنده ای به زائرین اربعین حسینی ارائه نمود .

مهندس بیرنوندی تاکید کرد : روزانه بیش از 150 هزار آب بسته بندی بهداشتی بین زائرین در آن سوی مرز مهران توسط آبفا استان ایلام توزیع می گردد.

وی تصریح کرد : علاوه بر آن تعداد 17 دستگاه تانکر آبرسان نیز در مرز مهران به زوار اربعین حسینی خدمت رسانی می کنند .

مدیرعامل آبفای استان در پایان خاطرنشان ساخت : ستاد اربعین آبفای استان ایلام سال گذشته عملکرد مثبتی داشته و امسال نیز امید داریم با همکاری و مشارکت شرکت های معین شاهد عملکرد مثبت آبفای استان ایلام باشیم..

وی با بیان اینکه باید هماهنگی خوبی میان بخش های مختلف دست اندرکار برگزاری این مراسم صورت گیرد گفت: با تشکیل ستاد اربعین حسینی و برنامه‌ریزی لازم آمادگی خوبی برای خدمات‌رسانی به زائران حضرت اباعبدالله‌الحسین وجود دارد.

لازم بذکر است شرکت آب و فاضلاب استان ایلام در سال گذشته طبق برنامه ریزی های صورت پذیرفته در زمینه توزیع آب سالم و بهداشتی هم تا مرز و پایانه مرزی مهران و هم در مسیر کربلا و نجف خدمات ارزنده ای ارائه نمود.

بهره برداری از کارخانه سیار تولید آب بهداشتی در مرز مهران با حضور استاندار ایلام

با حضور مهندس مروارید استاندار ایلام و معاون سیاسی و اقتصادی ، سردار شوشتری، نایب رئیس ستاد عتبات عالیات کشور ، مهندس مرادی، مشاور وزیر نیرو و رئیس ستاد عتبات وزارت نیرو و مسئولین محلی کارخانه تولید آب بسته بندی بهداشتی مرز بین المللی مهران مورد بهره برداری قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب شهری استان ایلام؛ در این مراسم مهندس بیرنوندی مدیر عامل شرکت در رابطه با چگونگی خدمت رسانی به زائرین عتبات توضیحاتی ارائه نمود.

وی گفت: با توجه به اهمیت تامین آب سالم و بهداشتی به زوار عتبات چند سال است شرکت با پشتیبانی شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور تلاش می نماید که خدمات مطلوبی در این خصوص ارائه نماید از جمله در سال گذشته با احداث یک خط انتقال بطول 19 کیلومتر و یک باب مخزن هوائی به حجم 500 هزار متر ظرفیت آب در دسترس زوار را از حدود 400 هزار لیتر به بیش از 2.5 میلیون لیتر در شبانه روز رساند. علاوه بر آن حدود 20 دستگاه تانکر آبرسان سیار از شهرهای مختلف کشور در مرز مهران برای آبرسانی سیار در این ایام مستقر می گردد.

وی میزان تولید کارخانه تولید آب بهداشتی را حدود 150 هزار عدد در شبانه روز عنوان کرد و گفت: این آبهای تولید شد بصورت لیوانی در اختیار ستاد عتبات برای استفاده زائرین در مسیر خارج از مرز ایران قرار می گیرند.

مهندس بیرنوندی آبرسانی به تمامی موکب های مستقر در مسیر زائرین، و برنامه ریزی برای توزیع حدود 5 میلیون آب بسته بندی اهدای وزارت نیرو و شرکت های تابعه و وابسته وزارت نیرو، استقرار یک دستگاه آب بسته بندی سیار، اهدایی یک دستگاه حمام با 50 دوش سیار را از دیگر اقدامات شرکت برای خدمات رسانی موثر به زائرین عنوان نمود و افزود: خوشبختانه وزارت نیرو و شرکت های آب وبرق در استان و کشور تلاش شبانه روزی انجام می دهند که در رابطه خدمات ارائه شده مشکلی برای مردم بوجود نیاید.

در ادامه این مراسم مهندس مرادی، مشاور وزیر نیرو و رئیس ستاد عتبات وزارت نیرو در سخنانی ضمن قدردانی از زحمات همکاران خود در استان عنوان نمود که تمامی موکب ها و ایستگاهای خدمات رسان به مردم در مرز مهران در دو موضوع تامین برق و آب شرب مشکل نخواهند داشت.

در این مراسم مهندس مروارید استاندار ایلام ضمن قدر دانی از زحمات شرکت آب و فاضلاب در سخنانی عنوان نمود خوشبختانه دستگاهای خدمات رسان وزارت نیرو در استان از جمله سازمان های هستند که بصورت موثر و مطلوب نسبت به انجام وظایف خود در این راستا گام برداشته اند

بازدید معاون امور عمرانی استانداری ایلام از آبرسانی به پایانه مرزی مهران

معاون امور عمرانی استانداری ایلام به همراه مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام از اقدامات بعمل آمده جهت برگزاری مراسم اربعین در پایانه مرزی مهران بازدید نمودند.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام؛ در این بازدید مهندس بیرنوندی ضمن بیان مباحثی در خصوص تامین آب پایانه مرزی مهران اظهار داشت: با برنامه ریزی ها و اقداماتی که در سال گذشته و سال جاری به خصوص در اجرای زیرساخت های آب صورت گرفته خوشبین هستیم که زوار کوچکترین مشکلی در این زمینه نداشته باشند.

وی یادآور شد: شرکت آب و فاضلاب استان ایلام در سال گذشته با همکاری شرکتهای آب و فاضلاب سایر استان ها خدمت ارزنده ای به زائرین اربعین حسینی ارائه نمود.

وی گفت: امسال نیز به تمامی موکب ها آبرسانی صورت گرفته و علاوه بر آن تانکرهای آبرسانی آماده ارائه خدمت به زائرین می باشد.

مهندس بیرنوندی خاطر نشان ساخت: آبرسانی به پایانه مسافری مرز مهران و نماز خانه ها، سرویس های بهداشتی نیز از جمله کارهای انجام گرفته توسط این شرکت می باشد.

در این بازدید مهندس پولادی ضمن قدردانی از اقدامات ارزنده شرکت آب و فاضلاب از نحوه خدمات رسانی این شرکت ابراز رضایت مندی نمود.

وی گفت: خوشبختانه شرکت آب و فاضلاب استان ایلام طی سال های گذشته خدمات شایان توجهی در مرز مهرن ارائه داده است که جای تقدیر و تشکر دارد.

بازدید مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب از آبرسانی به موکب های مرز مهران

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان از وضعیت آبرسانی به موکب های مهران بازدید و از اختصاص حدود 18 دستگاه تانکر آب رسانی و لوله کشی آب برای موکب های مرز مهران خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان ایلام، در این بازدیدمهندس بیرنوندی با بیان اینکه این شرکت آمادگی کامل برای خدمات آبرسانی به زوار به نحوه مطلوب دارد گفت: با هماهنگی های صورت گرفته علاوه بر امکانات شرکت آبفای استان ایلام، امکانات شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور و تعدادی از شرکت های آب و فاضلاب سایر استان ها نیز ، برای خدمات رسانی به زوار اربعین بکار گرفته شده است.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب با اشاره به تامین آبرسانی به موکب ها و زائران حسینی در مرز مهران اظهار داشت: همزمان با آماده سازی مرز مهران جهت برگزاری هرچه باشکوه تر مراسم اربعین حسینی شرکت آب و فاضلاب به منظور تامین آب شرب بهداشتی و باتوجه به تجربیات مفید سال گذشته اقدام به لوله کشی آب برای موکب های مرز مهران کرده است.

به استقرار دو دستگاه آب بسته بندی اشاره نمود گفت: برای اولین بار با هماهنگی شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور یک کارخانه سیار تولید آب بهداشتی برای تولید روزانه حدود 150 هزار آب....و تحویل به ستاد عتبات برای استفاده زوار در راهپیمایی بزرگ اربعین در مرز بین المللی مهران مستقر گردیده است.

مهندس بیرنوندی با بیان اینکه این شرکت تمام امکانات خود را برای خدمات رسانی مطلوب به زائران در مرز مهران بکار گرفته از اختصاص 18 دستگاه تانکر آب رسانی اظهار داشت: با برنامه ریزی ها و اقداماتی که در سال گذشته و سال جاری به خصوص در اجرای زیرساخت های آب صورت گرفته امیدواریم هستیم که زوار کوچکترین مشکلی در این زمینه نداشته باشند.

اضافه کردن نظر

در زمینه‌ی انتشار نظرات مخاطبان رعایت چند مورد ضروری است:

لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
« ویرا » مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان است.
« ویرا » از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید مدیر بخش مربوطه منتشر می‌شود.


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی

 تبلیغات سايت خبري ويرا

      09120440191

 

 

 

 

 

 

 

 تمام حقوق سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی ویرا با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد

Template Design:Dima Group