▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌

چهارشنبه 29 اسفند 1397 Wednesday 20 March 2019 13 رجب 1440

آخرین اخبار سایت

نقصهای ما را بگویید

لطفا عصرایلام را نقد کنید/باهم کاری کنیم که بماند

 

لطفا عصرایلام را نقد کنیدعصرایلام/از همه مخاطبان وکاربران فهیم وبا شعور عصرایلام خاضعانه خواهش می کنم ما را نقد کنند وعیبها ونقصهای مارا درقسمت نظرات این مطلب ذکر کنند تا بتوانیم درسال 93این نقایص را برطرف کنیم

 

با سلام وتبریک فرا رسیدن سال 1393 سال "اقتصاد وفرهنگ با عزم ملی ومدیریت جهادی" حضور همه کاربران محترم عصرایلام .این سایت خبری تحلیلی درحدود10ماه از آغاز فعالیت خود و 6ماه فعالیت حرفه ای خود تاکنون بیش از هزار مطلب شامل یادداشت اساتید ونخبگان واهالی رسانه استان وکشور ، مقاله وسرمقاله،شنیده ها، نقدها ومطالب کوتاه از کاربران دریافت ومنتشرنموده واز این لحاظ به عنوان سایتی کاربرمحور شناخته می شود.
از نظر مطالب تولیدی هم هیئت تحریریه این پایگاه خبری تحلیلی با بیشترین تولید درحوزه مصاحبه اختصاصی،یادداشت ،مقاله ،تحلیل وشنیده های موثق وبعضاًغیرموثق به عنوان یکی از پرمحتواترین سایتهای تحلیلی دراستان ایلام معرفی شده است.
 بیش از 60درصد مطالب ارسالی شما درسایت والبته دربهترین قسمت سایت یعنی عناوین اصلی خبری با افتخار منتشر شده ومطالب کاربران همیشه بر مطالب مسئولان ارجحیت داشته است. دراین حوزه برما نقدهایی نیز وارد شد که چرا هرمطلبی برای شما فرستاده می شود درج می کنید که عرض کردم 60درصد مطالب ارسالی منتشر شده است.البته برخی مطالب هم نباید منتشر می شد.
هدف ما از راه اندازی این سایت تولید وانتشار خبر نبود و تعداد اندک مطلب رابه  خبرهای بی محتوا ویا با کیفیت پایین با درجه دو و سه ترجیح دادیم وافتخار ما این است که کمترین خبر را به نقل از خبرگزاری های استان منتشر کرده ایم.
ناگفته نماند که کمترین خبر در این سایت تولید و منتشر شده (به دلایل نداشتن اعتبار و...)چون اعتقاد هیات تحریریه براین است که با وجود خبرگزاری های کشوری کسی سراغ خبر را از پایگاه خبری وتحلیلی نمی گیرد ،هرچند بعضا خبرهای خوب ،کاربرپسند ومهم به نقل از خبرگاریها ویا تولیدی دراین سایت منتشر شده است.
عصرایلام با بهره گرفتن از وجود اساتیدونخبگان فرهیخته در حوزه انتقادوتحلیل محتوای سایت وهمچنین همراهی های دوستان شخیص مطبوعاتی ورسانه ای  استان وکشور گامهای خود را فراتر از یک سایت خبری تحلیلی نهاده وتبدیل نموده به یک سایت کاربرمحور با چاشنی نقد ونقادی منصفانه.
هرچند دراین راستا فضای کار خیلی بر وفق مراد نبود وبرای هرنقد باید کلی تلفنهای راه وبیراه متوجه ما می شد اما خوشبختانه با رعایت خطوط قرمز، بسیاری از مطالب را منتشر نموده تا بتوانیم درحد توان نشانه هایی از یک رسانه مستقل را ارائه دهیم(قضاوت باشما).ناگفته نماند فضای قومی وقبیله ای استان ایلام یک مقدار دست وبال ما را بسته بود که با چراغ خاموش حرکت کردن،این موضوع را کنترل کرد.
از ابتدای شروع فعالیت خود تاکنون مورد نقد برخی رسانه های استان هم قرارگرفته ایم که از همین جا از منتقدین منصف خود تشکر می کنم( البته رعایت قانون بهتر ازمصلحت است)
اما درکل از همه سایتهای خبری استان ایلام درسال 92 برای همکاری وهمراهی با نوپاترین رسانه استان تشکر می کنم.
بدون قمپز درکردن ومنم منم کردن برای مطالب ذکر شده عرض می کنم که حذف دومطلب درطول فعالیت خود به دلایلی که به تناسب زمان عنوان شد بزرگترین انتقاد به خود است که امیدوارم  دیگر تکرار نشود وشما برما ببخشایید.
درپایان از همه مخاطبان وکاربران فهیم وبا شعور عصرایلام خاضعانه خواهش می کنم ما را نقد کنند وعیبها ونقصهای مارا درقسمت نظرات این مطلب ذکر کنند تا بتوانیم درسال 93این نقایص را برطرف کنیم وهم چنین درقسمت نظرسنجی عصرایلام شرکت کنید.

نظرات   

 
+17 # ناشناس 1393-01-03 01:34
تنهادلخوشی ما این سایته امیدوارم پاینده وپیروزباشید
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+23 # ایلام 1393-01-03 12:36
سایت شما سایت بسیار خوبیه اگر برای نویسندگان حاشیه امنیتی باشه پررونق تر هم خواهد شد. متاسفانه تا یکی مطلبی می نویسه آنچنان دست به تخریبش می زنند که انگار مال پدر کسی رو خورده. من بارها تو همین سایت نویسندگان خوبی را دیده ام که تخریب شده اند! باز متاسفانه در استان ما تا کسی می خواهد بال پرواز بگیرد چنان پروبالش را می شکنند که حتی راه رفتن هم از یادش برود و این درد مردم ماست که همچنان فقیرترین و محروم ترین استان کشور هستیم. از مدیر سایت عصر ایلام بسیار سپاسگزارم که به جوانان اهمیت زیادی می دهند. همانطور که بنیانگذار کبیر انقلاب و رهبر معظم انقلاب بارها گفته اند آینده کشور دست همین جوان هاست. بیایید یادبگیریم بجای تخریب همدیگر را تشویق کنیم. قضاوت کردن غیر منصفانه چیزی را عوض نمی کند بلکه آنچه درون قضاوت کننده هست را نمایان می سازد. کسی که تخریب می کند هرچند شاید دود حاصل از این تخریب به چشم تخریب شونده و مردم برود اما در نهایت این دیوار برسر تخریب کنند فرو خواهد ریخت. امروز استان محروم ما نیازمند کمک همه است تا بتوان برای دردهای آن درمانی ساخت. تخریب و حسادت خود درد هستند و علاج کار نیست. بنده خود نویسنده ای هستم که بسیار دوست دارم به سایت هایی مثل عصر ایلام که رسالت خوبی درپیش گرفته اند کمک کنم اما متاسفانه به جهت بی انصافی برخی که از روی بغض و کینه قضاوت می کنند فضای کار برای سایت و نویسنده تنگ می کنند. امیدوارم روزی برسد که همه از پیشرفت هم خوشحال شویم. البته این به این معنی نیست که نقد نکنیم اما به قول مقام معظم رهبری نقد باید منصافانه باشد و اگر معایبی را پوشش می دهد نکته های مثبت هم پوشش یابد. اما امروز یارو بجای اینکه مطلب یا یادداشت را نقد بکند میاد به شخصیت نویسنده توهین می کند و این خود از مصداق بارز تخریب است. امید است که مدیران سایت ها تخریب ها رو از نقدها تمیز دهند تا به بهانه نقد کسانی آنچه که درون خود دارند به نمایش نگذارند که فضا را آلوده کند. درپایان یک بار دیگر از مدیر محترم سایت عصر ایلام و تمامی دوستان در این سایت به خاطر تلاش ارزنده شان تشکر می کنم و سال نو را خدمت این عزیزان تبریک و تهنیت می گویم. به امید سالی خوب و پربار برای همه مردم ایران اسلامی و خصوصا مردم خوب استان ایلام
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+18 # Guest 1393-01-03 18:21
از زحمات سایت وزین عصر ایلام متشکرم.زحمات زیادی را متحمل می شوید.نویسندگان مطالب در اتاق شیشه ایی قرار د ارند و مورد تخریب کسانی هستند که منافع انها بخطر افتاده است پس سعی نمایید نویسنده ها در حاشیه امن کامنتها باشند.
سال نو بر شما خجسته باشد
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+13 # Guest 1393-01-03 23:56
نویسنده ها در حاشیه امن کامنتها باشند.
بنظرم یعنی به انها توهین نشوداما انتقاد اشکال ندارد
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+9 # محمد 1393-01-03 23:01
سایت عصر ایلام همواره رسالت خطیر خود را در چارچوبی اخلاقی به خوبی انجام داده است. کاش مسولین استان بتوانند قدردان سایت های درون استانی باشند.
شما سایت خوبی دارین و می تواند خوبتر هم بشود اگر خبرها مقالات و تحلیل ها و گزارشات. به روز و تازه باشد. عصر ایلام مخاطبین خاص خود دارد.
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+13 # رشیدی 1393-01-04 11:02
از سایتهای سایر استان یک قدم جلوتر هستید و فکر کنم بیشترین بازدید کننده داشته باشید.
خسته نباشید و نورزتان پیروز
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+6 # میهمان 1393-01-04 21:04
با سلام وسپاس.اینجانب از علاقه مندان به سایت های استان هستم وهمه روزه وحتی روزی چند بار به سایتها نظری مینمایم .انصافا سایت عصر ایلام مناسب.وزین.عدال ت محور واگاه به درد جامعه است .بااینکه زحمت کشان عرصه مطبوعات وخبر برای ما دوستان ناشناس هستند ولی مراتب سپاس وقدردانی خودم.دوستانم.هم کارانم وخانواده ام را از ایشان اعلام مینمایم.اجرتان با ابا عبداله
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+13 # Guest 1393-01-05 00:16
متاسفانه اخبار خبری سایت بروز نیست.
اما تحلیل و یادداشت ها عالیست
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+6 # رضایی-ایلام 1393-01-05 18:04
بجای نشان دادن سر پختن انسان از اخبار ارمبخش و تصاویر زیبا سایت فرا رو استفاده کن
موفق باشید
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+12 # علیدادی 1393-01-08 01:15
سایت شما خوب هست و در سایه مدیریت توانای شما می تواند عالی شود.
سال نو بر شما مبارکباد
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+23 # حمید 1393-01-08 23:24
سلام به شما خسته نباشید میگم من حداقل در روز یکبار به سایت شما سر میزنم اما شما را به خدا به خون هرچی شهید هست الکی بعضی ادمها را بزرگ نکنید مثلا همون مرد درختی اگه فکر میکنید من دروغ میگم یکبار برای دیدن ان درختهایی که کاشته برید ببیند کجا هستند ولله شاید هزار تا کاشته اینکه بخواد از چند تا درخت بهره برداری تبلیغاتی بشه هم برای شما کسر شان داره هم مردم استان درختکاری کاری خداپسندانه هست اما نگذارید کسی به به ریش همه ...ما و شما و رسانه بخندد
موفق و سربلند باشید
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+20 # لر غریب 1393-01-16 14:13
وجود شما مدیر عزیز سایت برای استان مایه فخر است.می دانم کار شما دشوارترین و پر استرس ترین می باشد. در سایه رسانه ها و اهل قلم هست که استان می تواند قدمهایی در جهت بهبود اوضاع بردارد.
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
-23 # منصف 1393-01-16 14:15
سلام برعوامل محترم سایت عصرایلام.درمورد برخی از مطالب درج شده درسایت (بیشتر کامنت هایی که گذاشته می شود)که توهین وافترامحسوب می شود نباید تایید شود .عده ای قلیل شاید یک یا دونفرهستند که با اسامی مستعارمختلف بدون دلیل وصرفا به خاطر غرض ورزی وبدون ترس از خداوعواقب مطالب عنوان شده ونسبت های ناروایی که به برخی از چهره ها ومسوءلین نسبت داده می شودبزرگترین ضعف سایت محسوب می شود.اینکه کسی از مطلبی اطلاع نداشته باشد وبراساس شنیده ها مطلب خلاف واقعیتی را درانظار عموم قراردهد وسایت هم بدون توجه به صحت مطلب آن را تایید کند خلاف اخلاق است وکسانی که مورد توهین قرارگرفته اند حق شکایت از سایت را دارند.
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+10 # Guest 1393-01-17 00:10
مدیر محترم سایت عصر ایلام
مهمترین مباحث پرداخته شده در این سایت در مورد تبیعض و نابرابری استخدامی می باشد که برخی در راه رسیدن به منافع شخصی و ابقای پست خود منافع عمومی مردم استان را تضعیع می کنند.استخدامهای هیات علمی که انجام گرفته و اسامی انها در سایت عصر ایلام و نسبت فامیلی انها با نمایندگان موجود است که ریاست دانشگاه ... باید پاسخگو باشد. علاوه بر این در چند ماه اخیر دهها مورداستخدام در پیام نور .... انجام گرفته است ریاست این دانشگاه باید پاسخگو باشد که نحوه استخدامها بر چه اساس بوده است.اگر ما اطلاع در مورد این موارد نداریم افراد استخدام شده موجود می باشند ایا صحبت از موارد بدیهی و استخدام های غیر متعارف جرم و افترا محسوب می شود.
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
-1 # علی محمد بیگی 1393-01-18 16:15
باحذف مطالب یکی از نویسندگان آقای مدیر چرا در مقابل قدرتمندان ومنفعا طلبان وادار به عقب نشینی شده اید.شما احتمالا متوجه اقبال عمومی حوزه جنوبی به سایت خود شده اید. اون بازدید کنندگانی که از حوزه جنوبی دارید به برکت قلم وی از خوانندگان سایت شما می باشند.
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+1 # مدیرسایت 1393-01-18 17:24
با سلام حضور کاربران وجناب محمد بیگی.کدام مطلب حذف شده.لطفا اذهان عمومی وخصوصا دوستان حوزه جنوب را مشوش نکنید.همان نویسنده مورد نظر شما درخواست حذف مطلب نمودند ولی علی رغم درخواست ایشان علاوه بر درج درعناوین خبری حدود سه هفته دیگر هم در قسمت یادداشت ها هم درج شد و هم اکنون هم درقسمت آخرین اخبار موجود می باشد واگر درقسمت جستجو هم سرچ بفرمایید قطعا مطلب را خواهید دید.لطفا فورا منت نگذارید ومتهم نکنید.صدها مطلب انتقادی درسایت موجود می باشد اگر قرار بر عقب نشینی بود که سایت راه اندازی نمی شد
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+1 # علی محمد بیگی 1393-01-18 17:54
مطلب نقد عملکرد نماینده آقای دکتر احمدی بود.
دوستان گفتند این سایت چاپ شده ندیدم.
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+1 # Guest 1393-01-18 19:54
با عرض خسته نباشید.اگر امکان دارد اخبار کشوری-استانی وحوادث و غیره را دسته بندی کنید.
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+2 # رحیم 1393-01-18 19:56
عالیست و تنها سرگرمی ما می باشد.
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
0 # عدالت نگاه 1393-01-20 18:07
سلام عصر ایلام عملکرد کاری شما خوب لست اما در نگاه به نمایندگان واضح و مبرعن هست جانب یک نماینده را در سال 92 و اوایل 93 گرفته ای این باعث میشود بر خی کاربران از شما دلخور باشند
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
0 # مدیرسایت 1393-01-20 18:15
سلام جناب عدالت نگاه.به والله جانب هیچ نماینده ای نیستیم.اگر مطلبی در سپاس از نماینده ای درج می شود از طرف کاربران است واگر شما در سپاس از نماینده مورد نظرتان مطلبی دارین بفرستین حتما منتشر خواهد شد.با سپاس
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 

اضافه کردن نظر

در زمینه‌ی انتشار نظرات مخاطبان رعایت چند مورد ضروری است:

لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
« ویرا » مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان است.
« ویرا » از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید مدیر بخش مربوطه منتشر می‌شود.


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی

 تبلیغات سايت خبري ويرا

      09120440191

 

 

 

 

 

 

 

 تمام حقوق سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی ویرا با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد

Template Design:Dima Group