▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌

دوشنبه 27 اسفند 1397 Monday 18 March 2019 11 رجب 1440

آخرین اخبار سایت

تغیرات مدیریتی را شتاب ببخشید

مدیریتهای ضعیف،استخدام های غیرقانونی و زمزمه اختلاس در دانشگاههای استان

مدیریتهای ضعیف، استخدام های غیر قانونی و اختلاس های کلان در دانشگاههای استانیادداشت مهمان/ امروزه دانشگاههای و مراکز آموزش عالی از مهمترین ارکان هر جامعه بوده و هنگامی در دانشگاه رویداد های غیر قابل باورو ناثوابی رخ دهد؛ دیگر باید نگران بود و انتظار داشت که مسئولین استانی هر چه سریعتر برخورد قاطعی با این پدیده های مزموم انجام دهند تا دیگر شاهد این موارد نباشیم.

دانشگاه  های استان به جز دانشگاه ایلام بیش از 90 درصد و در برخی اوقات صد درصد نیروهای اداری آن، در چند سال اخیر بدون آزمون و غیر قانونی استخدام شده اند و محل تاخت و تاز قدرتمندان سیاسی و کم سواد می باشد. که متاسفانه این روند حاصل،  مدیریتهای بسیار ضعیف بوده که حاضر به دادن هر رانتی به افراد با نفوذ در جهت تثبیت مدیریت خود بوده اند. دانشگاه ........دهلران، ابدانان، دره شهر و ... اکثریت نیروهای اداری و هیات علمی آن در چند سال اخیر، بدون آزمون جذب شده اند و همگی  کارمندان و اعضای هیات علمی و ریاست آن دانشگاه ها دارای مدارک کم اعتبار از  دانشگاه های آزاد دزفول و شوشتر... می باشند.
حال آنکه شایستگان استان با مدارک ارشد دولتی و دکترا خانه نشین و اجازه تدریس در این دانشگاه را ندارند و برخی مسولین دانشگاهی شهرستانها، این مراکز علمی را تبدیل به لژ خانوادگی و فامیل نموده اند و بیشتر افراد با مدارک ارشد و دکتری و صاحب مقالات متعدد و استعداد های درخشان کشور، حق تدریس در این دانشگاه را نداشته و  نظاره گر این روند تبعیض آلود مدیریتی هستند.
در این روند نابرابر بعضی مدیران نالایق و کم سواد، افراد با مدارک دکتری و نخبگان را به حاشیه رانده و بی حرمتیها را در حق آنان روا داشته اند که قلم از بیان آنها عاجز است. استخدام ها ی بدون آزمون و مدیران ضعیف شهرستانی مراکز پیام نور ، خود حاکی از پایمال شدن حقوق نخبگان و تحصیل کردگان استان می باشد.
 استاندار محترم و نمایندگان مجلس؛ اکنون  یکسال از عمر دولت اعتدال می گذرد ، اما  متاسفانه ما شاهد این چرخه معیوب مدیریتهای ناثواب و تظلم به حقوق تحصیل کردگان می باشیم. بعضی روسای دانشگاههای استانی،  همچنان تغیر نکرده اند و سیکل معیوب مدیریتهای آنها و تظلم به حقوق نخبگان همچنان ادامه دارد.
دانشگاههای آزاد اسلامی نیز متاسفانه، اکثریت و شاید تمام  کارمندان آن (قبل از ریاست مدیر جدید استانی دانشگاه ازاد) در چند سال اخیر، بدون آزمون جذب شده اند و وضعیت حق تدریسان آن نیز همانند دانشگاه پیام نور است. ریاست محترم دانشگاه ها آزاد تغیر نمود اما روند تغیرات مدیریتی و رسیدگی به تخلفات بسیار کند می باشد. مسولیتها، حق تدریس ها و سایر مزایای دانشگاه در دست افراد خاص و بانفوذ به یادگار باقی مانده است. از ریاست دانشگاه ازاد انتظار داریم که تغیرات ساختاری و مدیریتی را در دانشگاه آزاد تسریع بخشیده و اعتماد را به دانشگاه آزاد اسلامی باز گرداند.
 دانشگاه علمی کاربردی نیز متاسفانه وضعیت آن از سایر دانشگاه های استان بدتر بوده و تمام نیروهای اداری آن بدون آزمون جذب شده و بیش از 90 درصد هیات علمی و حق تدریسان فارغ تحصیل دانشگاه های آزاد بوده  و با توجه به ساختار هیات امنایی و خصوصی بودن آن عرصه تاخت و تاز قدرتمندان سیاسی و افراد با نفوذ بوده  است و در این روند بی عدالتی ، حق جوانان بی کس و تحصیل کرده مورد اجحاف قرار می گیرد.
حاصل این نوع مدیریت های ناصحیح  و گناه آلود در  دانشگاهای استان، زمزمه های اختلاس  و تقلب می باشد که این روزها در یکی از مراکز دانشگاهی در سطح جامعه شنیده می شود که بازخورد منفی داشته  و نقل هر محفلی می باشد.
استاندار محترم و نمایندگان مجلس؛  امروزه در سطح استان صدها  نیروی دارای مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاههای تهران، امیر کبیر، علم صنعت و... خانه نشین هستند و  ده ها نیروی دکتری سر در گریبان خویش و به فکر گشایش و تغیر، حال از شما انتظار می رود تغیرات مدیریتی را در دانشگاهها در پیش گرفته و امید را در دل جوانان شکوفا نمایید. بدیهی است؛ تا هنگامی که وضعیت دانشگاه های استان بعنوان مرکز فرهنگ ساز و شتاب دهنده توسعه  سامان نگیرد هر گونه توسعه یافتگی و بهبود وضعیت فرهنگی استان امری بعید و ناممکن می باشد. 

رونوشت نوشتار به استاندار
رونوشت نوشتار به نمایندگان مجلس
رونوشت نوشتار به روسای دانشگاههای استان

توضیح عصرایلام:این نوشته ارسالی مخاطبین عصرایلام می باشد امکان ارسال جوابیه  از طرف دانشگاه های نامبرده  ودرج ان میسرمی باشد.

 

نظرات   

 
+39 # درد دل بی فایده 1393-04-05 14:36
اقا این مطالب چه فایده ای دارد,مگر کسی با استخدام های بی حساب و کتاب دانشگاه پیام نور و مدبزش برخوردی انجام داد. وقتی نمایندگان خود در این امر غیر شرعی شریکند و برادر و بستگان خودر را در پیام نور بعنوان هیات علمی و بعضا کارمند استخدام میکنندانتظار برخوردی نباید داشت. اقای مدیر برای ابقای خود واقعا دست و دلبازی می کند و تاکنون نیز توانسته بخوبی میزش را حفظ نماید. استاندار نیز تاکنون اقدامی انجام نداده.
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+38 # شعبان 1393-04-05 14:39
ریاست پیام نور ... آقای (.....) با مدرک فله ایی از دانشگا های بی اعتبار آزاد دانشگاه را محل فامیل بازی آشنایان و خانواده قرار داده است در حالی که قادر به اداره مدرسه ابتدایی نیست -
وای به حال دانش جویای که اساتید آن تا دیروز کارمند شهرداری بوده اند و امروز ----
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+41 # کارمند پیام نور 1393-04-05 14:57
کاش کس بود که به پیام نور ..... سری بزند:1-وجود هیئت علم ضعیف و نا کارامد بخصوص در رشته کامپیوتر,علوم اجتماعی و..2- وجود افراد دوشغله هم در پیام نور و هم در اداره دیگر 3- تقدیم پیمانکاریها به بستگان 4- تقدیم استخدام ها به نماینئگان مجلس در یک سال گذشته و موارد دیگر.
ایا این موارد برای عزل یک رئیس کافی نیست؟
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+23 # Guest 1393-04-05 15:09
این دانشگاه ازاد تاکنون یک استخدام را براساس ضابطه انجام نداده و در شهر ..... استخدامها براساس بده بستون انجام گرفته است با این وجود انتشار خبر اختلاس در این دانشکاه دور از دهن نیست
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+38 # ابدانانی 1393-04-05 15:31
یکی بگه که اقای م الف با کدام آزمون در رشته حسابداری در دانشگاه پیام نور .... جذب گردید- خانم ر همینطور/
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+37 # پیام نور 1393-04-05 15:36
خیلی استخدام هیات علمی غیر قانونی بوده حتی یک زن نزديك به 45 سال سن هم استخدام هیات علمی رشته کامپیوتر کردن تا جایی خبر دارم همه استخدام ها مورد دارند و الان در ستاد تخلفات داره بهشون رسیدگی میشه یکی از اشناها میگفت در استخدام های پیام نور حتی پای بازرسی کل کشور بمیون اومده
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+38 # دهلرانی دانشجوی ازاد 1393-04-05 17:02
وقتی رییسی نتواند در جلسات شورای اداری چند جمله صحبت کند و قادر به سخنرانی در جمع دانشجویان و اساتید نباشد.مدیر نیست و نمیتواند جلو تقلبات و اختلاس و همچنین بی انضباتی های دانشگاه را بگیرد. تو رو خدا فکری به حال دانشگاه ازاد ////// کنید که فردا دیر است
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
-7 # من 1393-04-05 22:14
عزیزم انضباط درسته یا انضبات؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :sad: :cry:
فکر کنم اول سوادت رو درست کنی بد نیست ها!!
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+33 # مهدی 1393-04-05 18:18
شما دوستان بدانید کسی در دولت تدبیر و امید به فکر جوانان نیست یا حداقل در استان ایلام اینچنین است ،با ابلاغ دستور معاونت رئیس جمهور هیچ کدام از دوایر دولتی تا 5 سال آینده حق استخدام ندارند ولی نقض همین بخش نامه را در اصلی ترین ارگان دولت یعنی استانداری ایلام مشاهده میکنیم،آقای معاون فرزند خود را استخدام کرده این یعنی استخدام برای جوانان بدون پارتی وجود ندارد ولی برای دولتیها ممانعتی وجود ندارد،اگر بازرسی قرار است به این استخدامها غیر قانونی رسیدگی کند باید از همان استانداری شروع کند بعد به دارائی ،آب و فاضلاب،پیام نور و ....رسیدگی کند پس بدانید کسی در این استان به فکر جوانان نیست و لی ما جوانان بیکار هم خدایی داریم
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+14 # دانشجو دهلران 1393-04-05 18:21
متاسفانه رییس دانشگاه .....ن با بی لباقتی که داشته می خواهد عملکرد ضعیف خودش را با اینجور مسائلی و قربانی کردن افراد دیگر بپوشاند مطمئنم نه اختلاسی وجود داشته نه جیزی .تمام مردم هم می دانند که رییس دانشگاه چطور ادمی هست فقط تبلیغات علیه دیگران توسط دو نوجه خود به اسم ....و.... انجام می دهند
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+11 # Guest 1393-04-05 18:37
آقای دانشجو دهلران
کسی که لیسانس عربی دانشگاه ازاد ،ارشد عربی دانشگاه آزاد و دانشجوی دکتری دانشگاه ازاد و خودش هم ..... باشد باید میزان مدیریت و سوادش بیشتر از این نشود. شما می توانید بفرمایید کدام استخدام در دانشگاه آزاد قانونی بوده است ؟
تخلف و اختلاس و مدارک قلابی هم اکنون در حال پیگیری می باشد و قطعی است که افتاده است و اسامی و میزان تخلف نیز مشخص است
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+34 # دهلرانی 1393-04-06 00:26
شما از کجا میدونی ((تخلف و اختلاس و مدارک قلابی هم اکنون در حال پیگیری می باشد و قطعی است که افتاده است و اسامی و میزان تخلف نیز مشخص است :eek: ))؟نکنه خودت مسئول پرونده ای؟؟؟
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+11 # Guest 1393-04-05 18:48
نقل قول کردن دانشجو دهلران:
متاسفانه رییس دانشگاه .....ن با بی لباقتی که داشته می خواهد عملکرد ضعیف خودش را با اینجور مسائلی و قربانی کردن افراد دیگر بپوشاند مطمئنم نه اختلاسی وجود داشته نه جیزی .تمام مردم هم می دانند که رییس دانشگاه چطور ادمی هست فقط تبلیغات علیه دیگران توسط دو نوجه خود به اسم ....و.... انجام می دهند

در اینکه رئیس این دانشگاه فردی ناتوان و فراتر از ان بی مسئولیت میباشد شکی نیست اما این دانشگاه همواره محل جولان عده ای خاص بوده که تخلفات بسبار داشته اند و این اختلاس هم اکنون تحت پیگیری می باشد که رئیس کنونی خود در این بی نظمی ها دخیل میباشد.
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+41 # دانشجو 1393-04-05 22:17
همگی در عمل و بررسی تخلفات و اختلاس ها اشتراک نظر داریم ولی این عامل نباید سبب شود که رییس بی مسئولیت و بی سواد دانشگاه، تمام تقصیرها را بر گردن یک نفر بیندازد و خود را قدیس و دیگران را گناهکار بداند ..کاملاً مشخص است کاسه ای زیر نیم کاسه این رییس است.
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+41 # احسنت 1393-04-05 22:30
آفرین به رییس دانشگاه که میخواد بررسی کنه؛ ولی یک توصیه دارم. قبل از همه تخلفات خود ایشون رو بررسی کنید
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+41 # موافقم 1393-04-05 22:24
وجدانآ ما هم از دست این رییس بی برنامه خسته شدیم؛ اگه یه مجسمه را در اونجا میذاشتن کاربردش برای در سایه قرار گرفتن بهتر بود...فقط دنبال خراب کردن رییس قبلی و تحقیر کارمندا می باشد.
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+44 # تحصیل کرده 1393-04-05 19:16
مسند نشینان دانشگاهای دهلران واقعا تحفه اند
دانشگاه پیام نور: این اقا به دلیل سوابق بسیار کم و صرفا به خاطر هم دانشگاهی بودن با مدیر پیام نور استان همواره سرپرست بوده و دانشگاه را لژخانوادگی خود نموده است.
دانشگاه آزاد: این شخص که به هیچ وجه قادر به صحبت کردن فارسی نیست و همواره در کنارش مترجمی وجود داشته و دانشجویان هرگز به یاد ندارد که کوچکترین سخنرانی در دانشگاهش انجام داده باشد و از کمترین بار مدیریتی برخوردار می باشد و قضایای کنونی خود دال بر صحت گفتار بنده است.
علمی کاربردی: ریاست این دانشگاه سالهاست بر عهده فردی بازنشسته و غیر دانشگاهی می باشد که ان را پاتوق اقوام خود نموده و بسیاری از استخدامهایش توسط نماینده قبل صورت گرفته است. مدرک گرفتن ان بسیار ساده میباشد یطوریکه کارمندان دانشگاه دیگر در این دانشگاه ثبت نام می نمایند.
وجه اشتراکشان این است که همه مدیران دولت قبل هستند و تغییر نکرده اند.
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+40 # جواب 1393-04-05 22:41
آفرین بر تو... بخصوص با قسمت مترجم داشتن رییس دانشگاه آزاد را عالی اومدی
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+39 # دانشگاهی حق خورده 1393-04-05 22:50
چه اطلاعات موثقی از دهلران دارین...آفرین بر شما که بار مدیریتی روسای بی سواد و رانت خوار دهلرانی را برملا می کنید
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+31 # دهلران سیتی 1393-04-05 23:46
تنها کسی که دانشجوی دانشگاه علمی کاربردی نیست مادر بزرگ بنده است. در این دانشگاه نمره به راحتی و سهولت کسب میشود و هیچ گونه نظارت موقع امتحان وجود ندارد. شما میتوانید در این رابطه از دانشجویانش که فقط شهریه واریز می کنند و مدرک میگیرند ,بپرسید
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+29 # Guest 1393-04-06 00:02
نماینده دور قبل حوزه جنوبی تا توانست تمام هیئت علمی ها دانشگاهای دهلران را به افراد مدرک فله ای و غیر بومی تقدیم کرد. این چه شهری ست که نماینده حوزه شمالی نیز برادر خود را در دانشگاه پیام نور موسیان جذب می کند. واقعا شهری بی صاحب است که علم در ان به تاراج رفته است.
مسئله بعدی مدیران ضعیف و بی سوادی ست که قدرت اداره یک دکه را ندارن و خود را بربام علم دهلران نشانده اند. فقط باید غصه خورد چون سوادی در این بنگاههای معاملاتی نصیب دانشجو نمشود
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+4 # علی 1393-04-09 20:08
احسنت همین آقای ..... به خاطر رفاقت که با آقای عزتی نماینده پیشین مجلس داشتن عضوهییت علمی شدن که حتی ادب توگفتارش هم نداره سوادش هم که دوستان خودش بهترمیدونن.
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+15 # دهلراني 1393-04-06 12:19
رئيس جديددانشگاه ازاد....... يك ساله اومده،همه تخلفات وپارتي بازي هامربوط به رياست قبلي ميباشن كه همه كارمندان روازطايفه خودودانشگاه روبه لجن كشوند،همه هيئت علمي هاغيربومي وبعضي ازانها خيلي كمترفرزندان ...... هستن كه شاگردممتازدانشگ اه اميركبير،تهران، اصفهان و...بوده اندوالان بخاطرنداشتن پارتي حق التدريسي هم نيستن.بايدرياست قبلي كه اتاق فكرشون درتهران بودن پاسخ اين اختلاس روبدن نه رئيس جديدكه اين اختلاس راكشف كرد.خداميدونه قبلاچقدراختلاس شده باشه
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+33 # Guest 1393-04-06 13:17
جناب دهلرانی
کاملا حرف شما را می پذیرم و همگان براین امر واقفند, اما خدا وکیلی مدیر کنونی هیچ سرشته ای از مدیریت ندارد و عملکرد ایشان بسیار نامید کننده و ضعیف می باشد . مدیر قبلی تاخت تاز کرد اما مدیر جدید قادر به سر و سامان دارن به این خرابه نیست و تصمیمات لحظه ای ایشان خود گویای همه چیز است واقعا سر در گم نشان داده. پرستیژ و نماد هر ارگان و دانشگاهی مدیرش می باشد ایا این اقا وجدانا در قواره یک مدیر هست؟
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+32 # یک دهلرانی 1393-04-06 14:55
والا اگه این رییس جدید آدم مطلع و صاحب نظر و کاری بود این همه در این مدت یک سال و نیمه اوضاع دانشگاه قاراش میش نمیشد وگرنه در هفت سال گذشته چرا همه چی روی حساب و کتاب بود...نتیجه می گیریم: این آقا خودش میلنگه داره با مقصرکردن این و اون ؛ خودش رو تبرئه میکنه
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+5 # یک دهلرانی دیگه 1393-04-06 15:40
در 7 سال گذشته حساب و کتابی در دانشگاه ازاد ...... وجود نداشت و تخلفات فراوانی صورت گرفت . مگر فراموش کردید که رییس کدشته پسرش را با مدرک فوق دیپلم استاد دانشگاه کرده بود و همه اسنتخدامهایش از بستگان خودش بود. رییس کنونی نیز فاقد توانایی و تصمیم گیری درست می باشد و زیز دستان ازش حساب نمبرند و واقعا مدیریتش باعث ابروریزی و عدم جلوگیری از تخلفات گذشته بوده است.
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
-6 # دانشجو دهلران 1393-04-06 16:44
بابا این کارا همش ریر سر خود سرپرسته اختلاس کجاست مگه دانشگاه بی حساب کتابه هزار جور باررس داره اونم دانشگاه ازاد که واسه یک قرون تمام دنیارو میریره این اقا میخواهد بی لیاقتی خودشوقایم کنه با تهمت زدن به این واون . اون میخواد ریس قبلی و کارکنانشو با تهمتاش پیش مردم بدنام کنه ابروی مومن جیز کمی نیست که خدا ازش بگذره
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
-7 # دهلران 1393-04-06 23:53
آفرین حرف دل ما رو زدی احسنت بر وجدان بیدار
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+25 # رضا 1393-04-06 20:10
واقعا دانشگاه آزاد ........ اعتبار هر چی مدرکه رو برده دیپلم ادبیات میره لیسانس عمران با معدل بالای 18 میده بیرون اساتید و مدیریت خجالت نمیکشن جزوه های مهندسی 20 صفحه بیشتر نیستن
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+34 # مردم دهلران کجایید 1393-04-06 20:38
در این 9ماه که سرپرست دانشگاه..... دهلران اومده بجز فتنه بازی و تفرقه انگیزی چکار کرده !!!!! همش تنش وتفرقه بین ....جند غیر بومی اومذن توی این دانشگاه و داران بچه های دهلرانی به جون هم میندازند افرادی که اخراج و تبعید شدن از دره شهر کجایید مردم دهلران داران بچه ها تون را به جون هم میندازند و دارن آبرو شونو هم می برند
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+28 # دانشجو 1393-04-06 23:56
نمی دونم چرا این رییس جدید با این استخدام ها و تغییر معاونت ها فقط میخواد غیربومی ها رو از شهرهای دیگه بیاره و جای بچه های بومی را در شهرمون بگیره...افتخار ادارات دهلران باید داشتن فرزندان و کارمندان بومی نباشه و نه چند فرد غیربومی که در پی خشکاندن ریشه دهلرانی ها هستن... رییسی که خودش دهلرانی نباشه مطمئناً دلش برای دهلرانی جماعت نمی سوزه
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
-2 # مردم 1393-04-06 21:46
نمیدانم بخندم یا گریه کنم .سکوت کنم یا فریاد بکشم کدام از اینها دوای درد ماست ،ما اینقدر بی عرضه شده ایم که با بودن جوانان خودمان دیگران از جاهای دیگر آمده اند تازه دیگرانی که مثل اشغال از شهر خودشان بیرون شدن ،دیگرانی که با هزار جور پرونده و سابقه های مختلف حالا برای دانشگاه های ما تصمیم میگیرند ،رییس می شوند ،معاون می شوند اگر یک نگاه کوتاه به هیت علمی های دانشگاه هایمان بندازیم می بینیم ما هم از لحاظ مادی و هم از لحاظ فرهنگی چقدر بد بخت و بیچاره ایم .آمدند ،ماندگار شدند صاحب خانه و ماشین شدند کافی نبود تازه به خودشان جرات دادند به جوانانمان تهمت بزنند .و این جرات را به خود میدهند در شهر خودمان بین مردم خودمان بیان کنند میخواهیم این ها هم نباشند ،تهمت می زنیم مردم که عرضه ندارند پس همه کار دیگر هم می توانیم بکنیم .مردم عزیزم ،هم شهریان عزیزم بیدار شوید قبل از اینکه آبروی جوانانتان را ببرند و به ریشتان بخندند .قبل از اینکه تمام دانشگاهایتان را بیگانگان بگیرند .نگذارید....... ..
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+23 # دلسوز 1393-04-06 23:58
اوضاع بدتر از اینی هست که شما میگین.. چه بلاهایی که این غیربومی ها سر جوانان ما آوردند ...فقط میخوان یکه تازی کنن و آبرو برای دهلرانی ها نذارن تا کسی نتونه در مقابل باند رییس و معاون ها قد علم کنه ... خدا خدش رحم کنه به جوانان مظلوم دهلران
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+24 # دهلران ودهلرانی 1393-04-06 22:04
صحبتی با مسءولان محترم و زحمت کشمان دارم .این مقاله نوشته شد نظرات متفاوتی داده شد .اما اینبار نظر نیست یک خواهش است از طرف جوانان دهلران ،دهلرانی که سالها شاهد ایستادگی در مقابل دشمنان بودیم پدرها و مادرهایمان ،خواهرها و برادر هایمان سالها زجر کشیدند،هم اکنون که می خواهیم نتایج این همه ایستادگی و زجرهایمان ،آوارگیمان را ببینیم انصاف است راحت بیایند ،تهمت بزنند بعد به ریشمان بخندند ،این انصاف است،نه پس خواهش میکنم از طرف مردم نگذارید اینگونه بشود ،گوشه چشمی به جوانان ما که همه تحصیل کرده و با غیرتند بیندازید،چرا تا وقتی ما هستیم از شهرهای دیگر می آیند مگر ما خودمان نمی توانیم دانشگایمان را بسازیم چه کسی دل سوز تر از خودمان برای شهرمان
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+8 # دهلرانی حق گو 1393-04-06 23:29
از بدو تاسیس دانشگاه..... دهلران تا سا ل گذشته این دانشگاه در اختیار فامیل خاصی بود و هر کاری خواستند کردند در چنین شرایطی کسی جرات اعتراض را نداشت و تخلفات بسیار نمود پیدا کرد.با امدن ریس جدید شایستگان منتظر تغییرات و برخورد با تخلفات بودند که نه تنها چنین نشد بلکه دامنه انها نیز گسترش پیدا کرد و این شخص ناتوانتر از ان بود که بتواند سر و سامانی به این دانشگاه دهد و خود در بسیاری از موارد ناقض قانون بود از جمله ساعات حق التدریس را به روسای ادارات و شورای شهر واگذار نمود و جوانان تحصیل کرده و بیکار را حسرت به دل گذاشت. حال نیز گند مسئله ....در این محیط برملا شده
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
-10 # دوست! 1393-04-07 01:56
متن درست نوشته نشده..
مغرضانه به نظر میاد
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+24 # علی 1393-04-07 01:58
توی بحث اختلاس باید گفت که امکانش هست پیش اومده باشه
و این وسط کسایی که انگشت اتهام به سمتشونه کارمندای امور مالی و رییس هستش
رک پوس کنده باید گفت..
میشناسمشون،ازشون بعید نیس
مخصوصا این رییس جدید
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
-11 # علی 1393-04-07 02:10
Guest
یه جاهایی خوب میگی..دمت گرم
یه جاهایی هم مفت میگی..دقت کن
تو در حد قضاوت نیستی..تا چیزی اثبات،هیچی مشخص نیس
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
-7 # منم دهلرانی هستم 1393-04-07 02:57
من فک میکنم نویسنده این متن این نوشته رانه ازسردلسوزی بلکه ازروی انگیزه شخصی ودشمنی نوشته واین که چی آزارش داده وباعث شده دست به قلم بشه خدا میدونه
اما حرف اصلی من اینه که ماها عادت کردیم به اینکه ریشه خودی وهمدیگه رابزنیم یک نوع دشمنی وکینه توزی عجیب وخونی !!!!
همه جای دنیا توی هرنهاد واداره وسازمانی همیشه یه عده این حرفها را میزنند واختصاص به کشوریاجای خاصی نداره اما هیچوقت حرف ملاک عمل نبوده ونیست
دست از غریبه پرستی وهم کیش کشی برداریم وبه فکر آبادانی وپیشرفت باشیم :-)
ابروریختن وباشخصیت همدیگه بازی کردن فقط باعث عقب ماندگی بوده وهست خداراهم فراموش نکنیم
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
-12 # همشهری 1393-04-07 02:59
اینجاچه خبره بازم که دهلرانیها دارن به هم تهمت میزنند بس کنیدباباتوفضای مجازی هم دست ازسرهم برنممیادارین :cry:
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+27 # كيان 1393-04-07 08:33
چرا در مطلبتون گفتين بجز دانشگاه ..... ايلام . اتفاقاً تنها جايي كه رانت زيادي در 8 سال گذشته در زمينه استخدامي در آن صورت گرفت دانشگاه ..... ايلام بود كه متاسفانه يا خبر ندارين يا خودتون به اون راه ميزنين.منتشر كن عصر ايلام
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+27 # دانشجو 1393-04-07 08:47
مردم رو مسخره کردی یا خودتو اقای سرپرست !!!!!!!!!!!!!!!
بس کن دیگه از بس داری مردم دهلران رو مسخره میکنی و به افراد دیگه تهمت میزنی دارای بی لیاقتی خودتو با ایجاد شایعه و هوچیگری پنهان میکنی کی اومدی واسمون صحبت کردی من ترم 4 هستم اما هنوز اصلا شمارا ندیدم که توی یک جلسه ای صحبت کنی .شما باید از 2تبعیدی اول اجازه بگیری بعد بیای البته حق داری یک نفر .... تبعیدشده باید واست تصمیم بگیره
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
-13 # علی 1393-04-07 10:03
من متعجبم نامه را به شخصی نوشتید که خود از طرف هیئت دولت کارت قرمز گرفته بخاطر عملکرد نامناسبش .آقای استاندار خود عملکردش در استان بسیار نامناسب بوده و تا مهرماه احتمال جایگزین شدن ایشان با شخص دیگری بسیار است . اینم از استاندار بومی !!!!
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+21 # Guest 1393-04-07 15:34
هر کجا دست بگذارید درد و غم
اون از دانشگاه پیام نور و مدیریت آقای که با مدرک ارشد ازاد داره فامیلهای خودشو به دانشگاه میاره این از دانشگاه آزاد و کاربردی تحت حاکمیت افراد و قومیت خاص.
استاندار و معاونین نیز کسانی نیستند که درد دل و دادرسی برایشان نمود و رسیدگی
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+13 # خندان 1393-04-07 16:13
lمطمئنا خبری هست که این روزها server دانشگاه قفله و همچنین اتاق اقای ...... پلوم شده است. به هر حال مدیر قوم گرای قبل و مدیر ناتوان کنونی همه در این تخلفات کم و بیش نقش دارند و ریاست دانشگاه استان باید خود پیگیر این مسائل باشد.
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
-13 # من 1393-04-07 21:43
پلمپ عزیزم....نه پلوم....دانشجوی باسواد!!!!!1
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+14 # خندان 1393-04-08 00:10
نقل قول کردن من:
پلمپ عزیزم....نه پلوم....دانشجوی باسواد!!!!!1

املای درست نیاز نیست همین که حقیقت گفته و پته امثال شما را روی اب ریخته کافیه. ضمنا توقع سواد بیشتر از دانشجوی دانشگاه ازاد ...... نداشته باش چون استاد باسواد نداره.
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+16 # Guest 1393-04-08 00:14
نقل قول کردن من:
پلمپ عزیزم....نه پلوم....دانشجوی باسواد!!!!!1

املای درست نیاز نیست همین که حقیقت گفته و پته امثال شما را روی اب ریخته کافیه. ضمنا توقع سواد بیشتر از دانشجوی دانشگاه ازاد ...... نداشته باش چون استاد باسواد نداره. :D
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+20 # محمد 1393-04-07 21:49
یکی از مهمترین کارها در به جیب زدن و اختلاس،فاکتورها ی صوری خرید در ده سال اخیر در دانشگاه آزاد و پیام نور است و اینجانب بارها شاهد درخواست فاکتور سفید از طرف کارمندان به مغازه دارن بوده ام لطفا پیگیری شود
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+19 # Guest 1393-04-08 09:20
بخدا قسم هیات علمی در دانشگاه پیام نور جذب شده که در حد راهنمایی هم نمیتونه تدریس بکنه. از حداقل دانش وسوادبرخوردار نیست.الان هم در عضو هیات علمی (.............) هست.جهت استحضار استاندارمحترم ومسئولین ارشد استانی......... ............... . :-x :-x :-x :-x :-x
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
-16 # قلندر 1393-04-08 10:55
این دغدغه ودرد دل بسیار زیباست که کسی واقعاً از سر دلسوزی ونگرانی در مورد اصلی ترین دستگاه فرهنگی بنویسه واظهار نظر کنه،اما نقطه مقابل این مطلب زمانیه کسی بخواد در این قالب عقده ها و... رو خالی کنه.در دانشگاه های استان موارد بسیاری از این تخلفات مشاهده شده،نمونه بارز ومشهودی که با یه جستجوی کوتاه به نتیجه می رسه جریان دکتر شدن وبلافاصله عضو هیات علمی شدن برادر رئیس دانشگاه... که جرم مشهوده.نگارنده محترم مقاله اگر واقعاً دنبال گره گشایی از مشکلاتی دانشگاه های استان هستید بهتره همه ی واقعیت ها رو ببینید نه اینکه فقط اونایی رو که دوست دارید بگید.البته من فکر می کنم شاید از جانب رئیس دانشگاه پیام نور... به شما اجحافی شده؛بهتره به جای سیاه نمایی برید واز راه قانونیش پیگیر بشد.این راه بیشتر در خور شان یه فرد مطبوعاتی وفرهنگیه
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+16 # کاربر 1393-04-08 15:23
جناب قلندر
این چند خطی که نوشته ای نشان میدهد از مسئولان دانشگاهی میباشی,نویسنده مطلب واقعیاتی را بیان نموده و مدیر محترم سایت نیز منتظر جوابیه میباشد اگر احساس می نمایی حقی پایمال شده از طریق جوابیه خود و نوچه هایت را تبرئه کن در غیر ابن صورت کامنت نوشتن هیچ دردی از شما دوا نمی کند . ولی بنده به عنوان یک کاربر دقیقا میدانم ترسوتر از ان هستی که دست به قلم ببری و جوابیه ای بنویسی. استخدامهای غیر شرعی شما و...شهره خاص و عام شده و به دنبال جنگ بقا هستی.
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+16 # دهلران ودهلرانی 1393-04-08 14:42
به نظر من رییسی که نتونه مشکلات به این کوچکی حل کنه به درد ریاست که هیچ به درد ...هم نمی خوره ببینید چه به سر دانشگاه و شهر اورده که هر کس از راه میرسه چیزی میگه براشونم مهم نیست صحت این قضیه چقدره .اما مشکل رییس فقط نیست ،مشکل من یا شما هستیم که انگشت اتهام به سمت همدیگه دراز کردیم .و گله از اینکه فلانی آمد فقط به فامیلهایش کلاس داد از این حرفها...یکم فکر کنید بعد بنویسید دهلران اینقدر کوچیکه که همه یا فامیلن یا دوست یا آشنا ...بعد دوست عزیز دیگه بیان کرده دفتر فلانی بسته شده یا هر چیز دیگه غیرت ما همین بیایم بنویسیم بعد با خودمون بگیم حقشونه ،مگه اینکار راجب رییس قبلی انجام ندادین چی درست شد هیچ کسی اومد که شروع کرد به تخریب ،تحقیق بکنید بعد از عوض شدن رییس یک رشته جدید اومد در صورتی که رییس قبلی در حال اوردن 3 رشته ارشد بود .خیلی ما بد بختیم که به خاطر حسادت همدیگه زیر سوال میبریم در حق همدیگه نامردی میکنیم .چرا اعتراض نکنیم که میخواییم هیت علمی هامون جوانها خودمون باشن که گیر بدیم رییس دهلرانی نباشه ،معاون دهلرانی نباشد و....حالا خوشحال شدین رییس عوض شد معاون ..... شد .اون یکی بدره ای شد افتخار کنیم همه عوض کریم خیالمون راحت دیگه دهلرانی نمونده بریم سراغ اداره ای دیگه
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
-12 # دهلران ودهلرانی 1393-04-08 14:48
عزیزانی که زحمت کشیدین نظر دادین من یک پیشنهاد دارم به جای این حرفها دوست دارین یک تیشه بگیریم شروع کنیم زدن به ریشه خودمان هر چند الان هم این نظرات ما کمتر از این نیست .هر کداممان که نظر می خواهیم بدهیم اول بریم با دقت گشتی تو دانشگا های شهرمون بزنیم سبک سنگین کنیم .مقایسه کنیم بعد نظر بدیم عاقلانه تر نیست
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+21 # یونس 1393-04-08 15:51
نمایندگان مجلس و افراد ذی نفوذ دیواری کوتاهتر از.... دهلران و موسیان برای جذب بستگان خود بعنوان هیات علمی پیدا نکرده اند و افراد تحصیل کرده دهلرانی همچنان با چشمان اشکبار نظاره گرند
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
-4 # امير 1393-04-14 11:49
اين مطلب بخونين:
دانشگاه های استان به جز دانشگاه ایلام بیش از 90 درصد و در برخی اوقات صد درصد نیروهای اداری آن، در چند سال اخیر بدون آزمون و غیر قانونی استخدام شده اند و محل تاخت و تاز قدرتمندان سیاسی و کم سواد می باشد.

عصر ايلام چرا بجز دانشگاه ايلام ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آيا بررسي كردين يا همينطوري نوشتين لطفاً توضيح بدين؟
آخه ميدوني چيه شواهد و قرائن چيزهاي ديگه اي رو نشون ميده !!!!‌ !!!‌ سايت بجز بجز!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+26 # کارمنددانشگاه ازاد 1393-04-16 00:11
با سلام. خواهشمندیم هیاتی از سازمان مرکزی جهت بازرسی دقیق به این واحد دانشگاهی ارسال نمایید چرا که با وساطت و سفارش ریاست قبلی با مسولین استانی و نماینده تام الاختیار استان سعی درسر پوشی فساد های اداری فوق دارند.
1. جعل مدارک و تمام اختلاس های فوق توسط ریاست قبلی(...... )معاون اداری مالی( .....) و مدیر آموزش( .....) از سال 1385 تا کنون شروع شد ه اند
2. تمام کارمندان بدون داشتن حداقل معیار های شغلی و بخاطر خویشاوندی با ریاست و بدون آزمون وفقط وفقط بخاطر نسبت فامیلی استخدام شد ه اند و تمام سعی خویش را برای کتمان اختلاس های میلیونی در این 8 سال دارند
3.داریی هر سه نفر اختلاس کننده در سال 85 یعنی قبل از ورود به این واحد دانشگاهی در مقایسه با هم اکنون بالغ بر صد ها برابر و ریس قبلی بنام ....... هم اکنون میلیاردر هست و متاسفانه عضو هیات علمی می باشد که دارای بیش از ده منزل مسکونی در شهرستان دهلران - آبدانان_ ایلام- و آپارتمان میلیاردی در کرج و خدا می دانند جه دارایی های دیگری دارند
4. آقای ...... که از سال 86مدیر آموزش دانشگاه هستند تاکنون جعل مدرک متعددی نمود ه ا ند. از جمله جعل مدرک برای خواهر خانم ریس قبلی بنام ....و.... ..... از سال 86 تاکنون شهریه دانشجویان دانشگاه را به حسابی جداگانه واریز نموده که در چهارشنبه گذشته بازرسان استان ایلام مبالغ میلیونی از آنها را اثبات نمودند. خدا می داند در این 8 سال چقدر اختلاس نمودند. و هم اکنون بعد از 7 سال در این دانشگاه 4 منزل مسکونی را فقط در شهرستان ..... خریداری نمود ه اند
5. معاون اداری مالی بنام ..... با هما هنگی ریس قبلی و ...... اختلاس های متعددی انجام داد ه اند که بخشی از آنها توسط بازرسین استانی به اثبات رسید ه ا ند. ایشان که در سال 86 اهل....... بود ه اند و خدا شاهده محتاج نان شب بودند ولی هم اکنون در گرانترین جای کشور در تهران- ودر کرج منزل مسکونی خرید ه و با ماشین های خارجی خویش از جمله با زانتیا سوار می شود
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+25 # دهلرانی I 1393-04-20 14:26
در جواب کارمند دانشگاه ازاد
مطالب دقیقی راجع به دانشگاه ازاد ..... نوشته ای. از مسئولان دانشگاه ازاد استان خواستاریم برای ممانعت از اختلاس های بیشتر ، آبروریزی بیشتر دانشگاه ازاد و رو شدن جعل مدارک بیشتر در دانشگاه ازاد .....، خواهشا این دانشگاه ورشکسته را به واحد استان ادغام نمایند چرا که اساس این دانشگاه فاسد است. خداروشکر به اندازه کافی دانشگاه در شهرستان وجود دارد. با تشکر
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
-14 # اصیل دهلران 1393-04-25 02:27
کارمندان دانشگاه آزاد که راحت حرف میزنید آیا برای این حرفها مدارکی دارید همه میتوانیم در حد حرف خیلی چیزها بگوییم اما موقع اثبات شرمنده میشویم پس قبل از حرف کمی فکر به جای بر نمی خورد .پیداست اگر کارمند دانشگاه هستید اهل دهلران نیستید وگرنه چشمهارو نمی بستید دهنت باز کنید .من واقعا برا شما و امثال شماها متاسف هستم اولا اگرما دانشگاه داریم ،اگر تونستیم اسم و رسمی پیدا کنیم به خاطر زحمات شبانه روزی رییس قبلی است یا رییس جدید تا الان هیچ گلی به سر ما نزده بجز اینکه دانشگاه به حد نابودی رسونده ،دوما ،رییس قبلی 30 سال کارمند دولت بوده و 15 سال رییس در ضمن خانم او نیز کارمند ،آقای مدیر آموزش اگر خیلی قبل تر از 85 رو هم نگاه کنید دارایی خیلی زیادی داشته و دارد 4 تا خونه نه شاید خیلی خیلی بیشتر ...بعد جعل مدرک اگر واقعا وجود دارد مرد باش در همین سایت چند موردی رو با مدرک ارائه بده نه مثل ترسو ها فقط حرف بزن ،در ضمن ما مدیریت قدیم دیدیم و این 9ماه مدیریت جدید رو هم داریم می بینیم .متاسفم برای شما که کارمند دانشگاه هستید که این مقایسه ساده رو هم نمی توانید انجام بدهید داقعا به دانشگاه و مردم دهلران ظلم شده که شما کارمن شده اید اینقدر کوته فکر هستید و...
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
-17 # بچه دهلرانی 1393-04-25 02:41
در جواب کارمند دانشگاه بایذ بگم نونی که توی سفرت هست از با لا سر رییس قبلی هست که استخدامت کرده اما تو نمک نشناس هستی
1- رییس قبلی دارای خانواده اصیل وثروت مند دهلران هست که بعد از30 سال خودش وخانمش و15 سال ریاست دانشگاه ازاد وپیام نور باید اینهارو داشته باشه
2- مدیر اموزش از افراد سرشناس و اصالت دهلران می باشد که خانواده ایشان جزثروتمندان دهلران محسوب میشه وبالغ بر 12خونه وزمین در دهلران و جاهای دیگه دارن که باید بیشتر از اینها داشته باشندjتازه خانواده ایشان بالغ بر 1000متر زمین برای احداث مسجدمحله ما در پاسداران اهدا کردن
3-معاون اداری ومالی رو نمیدونم باید بیشتر پرسو جو بشه
اما در کل باید با وجدان حرف بزنیم
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
-14 # یک دهلرانی اصیل 1393-04-26 16:15
باسلام.
به اطلاع می رسانداتهامات سرتاپاکذبی که ازسوی فردی به اصطلاح کارمنددانشگاه آزاددهلران بیان شده بود براساس قانون ضرورت دیده شدپاسخی جهت روشن شدن افکارمردم داده شودوهرچندمردم؛ب زرگترین قاضی میباشندوواقعیات تاریخی وباقیات صالحات رییس پیشین برهمگان آشکاراست واما:
1-کسانی که این مطالب دروغین رانوشته اند,کارمندنیستن دبلکه افرادی میباشندکه طبق نامه های شماره270-9-م30- 10-91وهمچنین313 م-15-8-91دانشگا ه به علل مختلفی ازتدریس محروم شده اندوبه ایشان حق داده می شودکه برای آرامش دلشان به دیگران تهمت بزنندوهمگان می دانند واسنادهم موجوداست که رییس قبلی آنچه داشته قبل ازورود به دانشگاه ازاد..... بوده وباورودایشان ضرروزیانهای فراوانی رامتحمل شدکه هیچگاه جبران نخواهندشدوهمگی میدانندکه این افرادی که چنین اتهامات نادرستی رابه دیگران میزننددرچه وضع فلاکت باری غوطه ورندوافرادمهاجر ی می باشندکه ازآنجارانده وازاینجامانده اندواما دانشگاه آزاداسلامی واحددهلران ازپاکترین,پیشرف ته ترین وباانضباطترین واحدهای دانشگاهی بودکه هم اکنون باآمدن رییس جدیدبایدفاتحهء آن خوانده شود...الفاتحه
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+17 # دلسوز 1393-04-26 17:45
ما اختلاس های اخیر و استخدام های خانوادگی صلیقه ای ریاست قبلی و اختلاس رییس قبلی و مدیر اموزش به رییس دانشگاه ازاد، حراست و بازرسی سازمان مرکزی دانشگاه ازاد ، رییس و حراست دانشگاه ازاد ایلام، نماینده تام الاختیار استان ایلام و کرمانشاه و کردستان، به اطلاع عموم مردم، در سایت های و..... بصورت گسترده اطلاع داددیم تا شخصیت حقیقی افراد برای مردم فهیم شهرستان روشن بشه. ما طرفدار هیچ شخص خاصی نیستیم. هر دو رییس (قبلی و فعلی) بدرد دانشگاه نمیخورند رییس قبلی جناب آقای ...... مشکل شخصیتی داشتند و فعلی در حد معلم مدرسه هم نیست.
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+18 # عدالت 1393-04-27 13:20
لطفا از رییس قبلی سوال کنید:
1. کارمندان دانشگاه ازاد ....... بر اساس چه بندی بکار گرفته شده اند. آیا بجز زد و بند معیار دیگری برای انتخاب کارمندان داشته اند.
2.چرا افکار عمومی شهرستان بر روی اختلاس در دانشگاه ازاد ..... زوم شده
3.دلایل احضار مدیر آموزش ایشان به دادگاه چی بوده! و مدیر آموزش بدستور چه کسی استخدام شد!
4. اصلا چرا مطلب فوق نوشته شده! واین خبر ها در شهر بین مردم و مسوالان و حتی کل کشور پیچیده؟
5. ما همه می دونیم رییس فعلی ناتوانه، فتنه گره ، از چند نفر تبعیدی دستور میگیره. اما رییس قبلی این همه سکه و رشوه میدادی و اینهمه استخدام میکردی ولی متاسفانه ندونستی برکنار میشی، با همه زدو بند هات آخر برکنار شدی و کسی به دادت نرسید! مبادا پست شما را پست کند.
6. چرا معاونان سال های اولیه دانشگاه یکی پس از دیگری برکنار میکردی.
7.چرا سوالات دانشگاه در زمان مدیریت جنابعالی فروخته شدند!
8.مگه یادت رفته در زمان ریاست دانشگاه پیام نور برای بعضی مسولین وقت سوالات امتحانی رو فکس میکردی!
7. چرا رییس قبلی بخاطر دادن نمرات به خواهر خانمشون چندین بار حراست سازمان مرکزی ایشان را خواستار و توبیخ نمودند؟
8. بله خوبی های هم داشته زحمت زیادی هم کشیده ولی خیلی هم نقاط ضعفی داشته هر چند فامیل های خودشان در زمان کاندیداتوری ایشان جواب دقیقی به ایشان دادند.
9. بهترین راه حل برای ایشان اینه که از این شهرستان برند چون دیگه جایگاهی برای خود و فامیل های خود نذاشته ....
10. به هر حال انسان هست و معصوم که نیستی به قول خودت مردم بهترین قضاوت کنندگان هستند دیگه نیازی نیست خودت اذیت کنی
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+17 # فرهنگی 1393-04-27 13:34
در صورت نیاز واقعیات بیشتری در مورد دانشگاه ازاد ..... خواهیم کفت لذا سکوت را اختیار کنید بدون شک که همه انها را برای .... ها رو میکنیم
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+19 # نگران 1393-04-27 13:37
دانشگاه ازاد دهلران پیشرفته خوبی داشت ولی این جریان آبروی ریاست و کارمندان و شهر دهلران رو برد
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+20 # دانشجو 1393-04-27 13:41
رییس قبلی خوب گفتند رییس فعلی هم دوست خودشو هستند به ایشان تبریک گفتند و می گفتن که هیچ تفاوتی بینشو وجود نداره حالا چطوریه به جون هم افتادن.
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+20 # هفت چشمه 1393-04-27 17:20
راستی هم ولایتی ما آقای..... برادر رییس قبلی دانشگاه ازاد..... و راننده وانت بار بودند چطوری هم اکنون کارمند دانشگاه ازاد ..... هست!!!!!! البته خواهر خانم رییس قبلی دانشگاه ازاد ..... چطوری کارمند دانشگاه ازاد ..... هست؟ اینها خود نشان دهنده سطح علمی روسای دانشگاه ازاد ... و ... هستند؟ آخ سی پورتی. هر که رشوه نا، بمیره بهتره. رییس دانشگاه ازاد ......... خواهشا پاسخ دهید؟
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
-13 # بچه دهلرانی 1393-04-28 18:19
ترحم، خوشايندترين احساس براي كساني است كه غرور زيادي ندارند و امكان دستيابي به موفقيت هاي بزرگي هم برايشان فراهم نيست: طعمه آسان- هر موجودي كه رنج مي برد يك طعمه آسان است - چيزي است كه آنان را شيفته مي سازد
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
-21 # در جواب عدالت 1393-04-28 18:23
بزرگ‌ترین مصیبت برای یک انسان این است که
نه سواد کافی برای حرف زدن داشته‌باشد
نه شعور لازم برای خاموش ماندن
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+23 # مردمی 1393-04-28 23:44
در جواب هفت چشمه
آخه مگر رییس قبلی دانشگاه آزاد ...... کار بدی کردن که راننده وانت یه روستا برادر رییس دانشگاهتون رو کارمند موسسات آموزش عالی آنهم دانشگاه آزاد ..... کردند؟ و در یک معامله خواهر خانم خودشون را که یه خانم مسن هستند را در دانشگاه آزاد ..... استخدام کردند. چرا این فضای مجازی کاری میکنید که روسای پیشین دانشگاه دنبال کوچکترین سوراخ و سنبه میگردند که از آسیب رسانه ها در امان باشن؟ آخه مگه چکار کردند همش شبانه روز ی جهت رضای خدا تلاش کردند.
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+17 # برار شیرت 1393-04-29 00:39
عاقبت همه شاهکارات رو شدن بترس بدتر از اینه هم برعلیه تون مینویسن و اقدام میکنن. انگار رییس آکسفورد بودی. برادریمونو زیر پا گذاشتی ندونستی یه روزی جواب این کاراتو میگیری یادت میگوت.....
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+16 # همسایه 1393-04-29 15:26
رییس چرا جواب نداری. همه مود بالا واقعیت هستن دیگه جواب نداری ها؟
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+17 # طبیب 1393-04-29 16:22
رییس قبلی 60درصد قلبش از کار افتاده علتش هم استرس کاری دانشگاه ازاد بود بعدش ممکن اون 40درصدش هم بزودی از کار بیفته. بنده خدا چکارش داری گناه دارن
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+13 # مقاله 1393-04-29 16:24
بزودی یک متن جدید که همه تخلفات رییس قبلی دانشگاه آزاد .....ن انجام دادن با مستندات و ذکر منبع در دسترس همگان قرار میدهیم آدرس آن در سایت مدیرت بجز بجز و دیگر سایت ها قرار می دهیم
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+16 # دانشجو 1393-05-06 14:53
از مردم فهیم استان خواستاریم که به هیچ وجه فرزندان خود را به دانشگاه آزاد ..........نفرست ن
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+12 # وجدان 1393-05-10 23:46
[fv][google] بابا بیخیال[/google] [/fv]
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+4 # شجاع 1393-05-13 23:46
سه تا نو که هزار هم نشدی باید سر جایت واقعیت بزاریمت حسابس حسابت میرسیم با هر وسیله ای که باشد. تا نفس داری باید در هر مکانی باشی باید تاوان عملکردت بطور کامل ازت بگیریم
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
-1 # در جواب عدالت 1393-05-23 18:04
بزرگ‌ترین مصیبت برای یک انسان این است که
نه سواد کافی برای حرف زدن داشته‌باشد
نه شعور لازم برای خاموش ماندن
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+7 # دهلرانی 1393-11-01 14:08
دانشگاه آزاد اسلامی واحد .... مرکز آموزشی یا مرکز آموزش رزمی؟
باعرض سلام- متاسفانه بعد از تغییر وتحول ریاست دانشگاه در شهریور ماه 1392مشکلات زیادی در این واحد دانشگاهی اتفاق افتاده است که نشانه ضعف مدیریتی سرپرست جدید می باشد که به حذف نیروهای کارآمد به دلیل تسویه حساب وغرض ورزی شخصی با ریاست قبلی و آنها دانشگاه را از یک مرکز علمی به یک مرکز آموزش رزمی تبدیل کرده است که دانشجوبان آن هرروز شاهد درگیری وبرخورد فیزیکی کارکنان گه باهمدیگر جلوی چشم سرپرست واحد می باشند.متاسفانه دانشجویان شاهد درگیری سرپرست معاونت اداری ومالی و مسئول فارغ التحصیلان این واحد که در اتاق سرپرست واحد اتفاق افتاد بودند که همراه با انواع واقسام حرفهای رکیک وزشت بود . در روز سه شنبه مورخ 30/10/93 دعوای فیریکی بین مسئول امور مالی دانشگاه و کارشناس دانشجویی و مداخله برادر خانم مسئول امور مالی که صورت و سر کارشناس دانشجویی را با ضربات مشت سیاه وکبود کرد موجب برهم زدن جلسه امتحانات گردید.اما جای سوال دارد چرا دکتر عباسی ریاست واحد ایلام ،آقای نوروزی معاون هماهنگی منطقه 22و آقای یزدی صمدی ریاست منطقه 22ازاین سرپرست هم چنان حمایت می کنند.
لطفا این مطلب رو به صورت مقاله ای بزنید
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 

اضافه کردن نظر

در زمینه‌ی انتشار نظرات مخاطبان رعایت چند مورد ضروری است:

لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
« ویرا » مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان است.
« ویرا » از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید مدیر بخش مربوطه منتشر می‌شود.


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی

 تبلیغات سايت خبري ويرا

      09120440191

 

 

 

 

 

 

 

 تمام حقوق سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی ویرا با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد

Template Design:Dima Group