▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌

سه شنبه 6 فروردين 1398 Tuesday 26 March 2019 19 رجب 1440

آخرین اخبار سایت

بمناسبت مرحله اول انتخابات مجلس شورای اسلامی

تیری که با تدبیر به هدف خورد

سيدحرمت اله موسوي مقدمسايت خبري ويرا - تیر یکه با عزم راسخ و روح وطن خواهی ازچله کمان آرش باعظمت شلیک شد ودر فضای عشق و ایمان ایرانی به غلیان در امد و گستره ایران عزیز را معیین نمود ، گرچه درلفافه یک افسانه منطبق باحقیقت تعریف شده است، اما تا آخرعالم در ذهن و فکر فرزندان سلحشور ایران زمین جاودانه است .

تیرکه رسالت ذاتی و ماموریت آنی ان زدن وکشتن وتسخیر وتخریب است ، اگر با کمان تدبیر به سمت هدف رها شود، به نوازش ورامش وحیات و زندگی تبدیل میشود.

تدبیر نمایه ایی است که سرب داغ را به نسیم خنک مبدل و کشندگی آن را به طراوت وترحم تغییرمید تا با عبور از موانع متعدد ، ونشستن بر گستره ای از صفا و صلح وصمیمیت ، هردرد و داغ بی درمان را التیام بخشد.

تیر چمانچه با اکسیر تدبیر همراه و همصدانباشد ، جان صاحبش را نشانه گرفته و سیبل خویشتن را هدف اماج بلای بمب و باروت قرار میدهد.

درطو ل تاریخ ،تیرهای زیادی ازکمانهای متعدد به سمت اهداف مختلف پرتاب شده وشکارهای گوناگونی هم طعمه خویش نموده اند، لکن چون سایه تدبیر اسمان وجودشان را نوازش نکرده است ،باعث ندامت وکراهت شده و ارمغانی را درپی نداشته است.

آرش کمانگیر که بعد از قرنها به اسطوره ای برای ایران و جهان تبدیل گردیده است و نقل خوش طعم محافصل علمی و چاشنی کرسیهای دانشگاهی اقصی نقات عالم شده است ،کمان تدبیر و امید را با قدرت قدیس وادار به عقب نشینی کرد وپس از ان چله کمارا با کیمای دور اندیشی در امیخت و راهی صحرای سهمگین دشمن نمودو سرحدات ملک شیران را در قلب قدرتهای قدار تاریخ وسعت بخشید.

آرش، این ایرانی با غیرت ، کما نش راسپر جان نمود وتیر خدنگش را از دیلیز تدبیر عبورداد و حسرت تجاوز به ایران را در دل قداره بندهای غاصب عالم حبس کرد تا نام و نشانش در کنار ناجیان بزرگ ایران به ثبت برسد.

تیر، این سرب فشرده که نامش مرگ را تداعی میکند، گاهی از چله کمان رها میشود ، هنگامی دیگرازنوک قلم بر کاغذ می تراودو در دقت دیگری با انگشت سبابه نقش بر تاریخ نقش می بندد و شاید هم در قامت یک کلام اتشین توسط زبان سبز در سر زمینه دلهای سیاه سکنی گزیند

ملت سر بلند ایران اسلامی از سال 57 تاکنون هزاران تیر هوشمند را با کمان عقل و تدبیر به گستره های گندیده این دنیای پر از اشوب و اشفتگی شلیک نموده و دزدان زیادی را نیز در کمین گله های بی گناه مورد هجوم قرار داده است .

در مقطع پیروزی انقلاب اسلامی ، با تیر عقل و ولایت پذیری، کمر حکومت ظالم شاهنشاهی را شکاند ،دراوایل انقلاب اسلامی تیر تدبیر را تقدیم گروهکهای ملحدو ضد انقلاب نمود، جنگ تحمیلی را هم با تیر تدبیر و تدین به پایان رسانید ،خائنین به ملت را درکمان تدبیر محاصره کرد و در میدانسیاست نیز سلاح بصیرت و هوشیاری را سد راه عناصر خطر ساز نمود.

انتخابات یکی از ره اوردهای نهضت عظیم امام خمینی ره است که در ان ، حرمت و کرامت و استقلال فکری و سیاسی هر فرد ایرانی معنا میبابد .

در عرصه انتخابات انواع ویروسهای مسموم و جانوران موذی و خطر ساز مجود دارد که صر فا با چشم تعهد وتیر تدبر دیده و صید میگردند.

د راین میدان پر مخاطره ،جریانهای خزنده و امواج نرم اما بنیانکن ، افت امنیت و ازادی و سم کشنده وحدت و همدلی میباشند که باید انهارا به تیر تدبیر ملت حماسه ساز ایران بزرگ سپرد .

در انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مرحله اول مجلس شورای اسلامی ، بعنوان آوردگاه حامیان انقلاب اسلامی ، دزدان افکار و عقاید و اسیبهای اتحاد و اعتدال با چنگ و دندان دنائت و ددمنشی ، درکمین نشسته بودند تا مانع همگرایی و حماسه افرینی مردم مسلمان و متدین ایران شوند ، اما این بار نیز با تیر تدبیر و هوشیاری ملت عظیم و سرافراز ایران از معرکه فتنه دورشدند و ناامیدانه ، شاهد اجرای انتخاباتی ازاد و ارام و باثبات ومشارکتی در سراسر ایران بودند.

در این مرحله بسیار مهم ، همه ایرانیان با غیرت و وطن خواه ، در هفتم اسفند 94 در قامت ایران بزرگ وارد معرکه مبارزه سیاسی شدند و با رای حد اکثری به کاندیداهای مورداعتماد خود، برگ زرین دیگری بر صخیفه سبز جمهوری اسلامی ایران اضافه کردند.

ایرانیان شریف و با شرافت ، با ماشه تعهد ، تیر تلاش و تدبیر و آرای خومد، قلب سیاه دشمنان ایران سربلند را هدف قرار داده و امید کاذب انان را به نا امیدی تبدیل کردند .

درهفتم اسفند امسال ، همه امدند و شناسنامه های خودرا با لاگر فتند تا یک افتخار و حادثه شیرین و بیاد ماندنی دیگری در ان به ثبت برسانند .

در این روز ملی و میهنی ، فارغ ازهر نوع افکار و عقاید، ادیان و مذاهب ، رنگ و لباس و لهجه و نام ونشان و نژاد ،ایران را سرای امن خود دانسته و برای حراست از ان ، انگشت خویش رابه مرکب سبزو قزمز و ابی ، آغشته کردند و برای چندمین بار، عزت و شرافت و استقلال و ازادی خویش را امضاء نمودند و در یک میثاق ملی، پاسدار و نگهبان سر نوشت خود باشند .

ملت با کیاست ایران عزیز ،گام نخست این ماراتن ملی را با سخاوت و مسئولیت پذیری برداشتند و به وظیفه خود عمل کردند واینک دراسیتانه یک تحول سرنوشت سازدیگری قرار داریم که باید با تمام توش و توان خودرا اماده گذرازاخرین مانع پیش روی نمایند.

ملت غیورو ستم سوزایران ، باید تفنگ تلاش راتنظیف ،کمان کمال را کوک،چله چکامه را تنظیم ،تیرتدبیر را تیز وسیبل سترگ استکبار را هدف قرار دهند و با شرکت با نشاط در مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی، گام دوم این مسیرمسرت بخش رامحکم تر بردارند و فرد اصلاح و دداجد شرایط را بعنوان نماینده خود بر گزینند و راهی عمارت رویایی بهارستان کنند و...

چنین باد

سید حر مت الله موسوی مقدم

نظرات   

 
0 # جاسم 1394-12-12 19:59
سیدنظرشمادرمورد خرید رای چیه؟آیا کاندیدموردحمایت شما این همه پول را ازکجا آورده؟
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 

اضافه کردن نظر

در زمینه‌ی انتشار نظرات مخاطبان رعایت چند مورد ضروری است:

لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
« ویرا » مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان است.
« ویرا » از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید مدیر بخش مربوطه منتشر می‌شود.


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی

 تبلیغات سايت خبري ويرا

      09120440191

 

 

 

 

 

 

 

 تمام حقوق سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی ویرا با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد

Template Design:Dima Group