▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌

پنجشنبه 1 فروردين 1398 Thursday 21 March 2019 14 رجب 1440

آخرین اخبار سایت

پيامي كه در آن نور نيست

قربانيان يك تغيير در دانشگاه!

پيام نور ايلامسايت خبري ويرا - استان ايلام با همه ظرفيت‌هاي علمي و دانشگاهي ، از ابتداي راه اندازي اولين دانشگاه در استان تاكنون محل تاخت و تاز و بروز ناملايمات و برخي رفتارهاي سليقه‌اي بوده كه به حاشيه رفتن اساتيد سرشناس استان و فرار آنها به استان‌هاي ديگر و حتي خارج از كشور نشان همين خشك‌مغزي‌ها و كج سليقگي هاست.

يكي از اين دانشگاه‌ها ،پيام نور ايلام است. با استعفاي سید محمد طاهری مقدم از رياست دانشگاه پيام نور به قصد جلوس بر كرسي سبز بهارستان و با قبول استعفای وي از سوي رئيس دانشگاه پيام نور، طي حکمی دکتر قباد منصوری بعنوان مسئول امور جاری پیام نور استان ایلام منصوبو چند ماه بعد سرپرست اين دانشگاه شد.

دانشگاهي كه در بين سه دانشگاه استان از حيث پذيرش دانشجو محسوب مي شود يك سال است با سرپرست اداره مي شود كه براي يك محيط علمي پژوهشي مثل دانشگاه پيام نور نشانه‌ي بي تدبيري است.

دست‌پخت نماينده سابق مردم حوزه شمالي ايلام و سرپرست فعلي پيام نور استان كه سرپرستي دانشگاه آزاد ايوان را در كارنامه دارد به مدت يك سال است به صورت سليقه اي برخي را در حاشيه و برخي ديگر را از عرش به فرش رسانده است و بالعكس. البته شوربختانه اين يكي از الزامات مديريت و رياست در استان ايلام است.

سرپرست محترم در بدو حضور در اين مقام شامخ با نگاه قبيله‌اي و البته بيشتر با هدف تسويه حساب با رئيس قبلي پيام نور استان و هم چنين در راستاي اجراي منويات شخص نماينده ،خدم و حشم و سايه‌هاي ايشان اقدام به قلع و قمع نيروهاي غير هم‌سو نموده و كارمندان ارشد دانشگاه كه منتصب به يكي از ايلات استان بودند را از دم تيغ گذرانيد و آنها را در سمت‌هاي دون‌پايه و برخي را بدون پست در راه‌پله اي به بيكاري گمارده اند.

بامزه اين فعل وقتي است كه فقط نيم ساعت پس از اعلام نتايج انتخابات مجلس دهم براي تلطيف فضاي دانشگاه يكي از ملكشاهي‌ها كه قبلا مورد غضبشان بود را به سمت مديريت اداري منصوب مي‌نمايند.

يكي از همين كارمندان دانشگاه پيام نور كه به دنبال طرح دعواي حقوقي در دادگاه عليه پيام نور استان است به ويرا گفت: حدود هفت ماه است در راه پله اي كه بيشتر شكل يك دخمه است بدون پست و عنوان به حال خودم رها شده ام و بارها بدون دليل خاصي 12 و 7 روز از حقوق بنده رو كسر كردن و همچنين وقتي مرخصي استعلاجي داشته‌ام ، نقش پزشك معتمد را بازي و با صلاحديد خود اقدام به كسر حقوق اينجانب نموده اند.

اين كارمند دانشگاه پيام‌نور استان كه نخواست اسمي از وي برده شود ادامه داد: شخصي به نام ميم كه از نيروهاي قراردادي دانشگاه و از اقوام نزديك نماينده سابق ايلام مي باشد به مدت 72 روز در محل كار خود حاضر نشده و با سرپوشي كه بر غيبت بدون موجه‌اش نهاده اند وي هم اينك در محل كار " گردو مي‌شكند و بشكن مي زند."

به اين همه نواقص، به حاشيه كشاندن برخي از اعضاي هيات علمي ، اساتيد دانشگاه و همچنين توقف پنج پروژه عمراني و بلاتكليفي چند تن از پرسنل و نارضايتي دانشجويان در برخي از مواقع كه كارمندان تبعيدي مدام در حراست دانشگاه در حال رفت و آمد بودند و كسي پاسخگوي آنها نبود را اضافه نماييد.

اميدواريم جناب مهندس مرواريد؛استاندار ايلام،نمايندگان جديد استان در مجلس و دكتر رستمي ابوسعيدي هرچه سريعتر در انتخاب ريئس جديد دانشگاه پيام نور استان ايلام بكوشند چون اين امر بي‌اعتمادي‌ و تبعات زيادي از جمله كاهش دانشجو و همچنين به ثمر ننشستن برنامه هاي بلند مدت علمي دانشگاه را در پي خواهد داشت.

نظرات   

 
+4 # عضو هیات علمی 1395-03-25 03:02
آگاهان در دانشگاه پیام نور می دانند که دانشگاه پیام نور ایلام حیات خلوت نماینده سابق بود. هر کاری که جناب خود و برادرش در این دانشگاه خواستند انجام دادند و کسی هم مقابل آنها نبود. چه در دوره طاهری و چه اکنون. به یاد دارم که مدیر پژوهش این دانشگاه که هم ایلی جناب نماینده بود فقط به سبب رای ندادن به او از دم تیغ گذرانده شد. اغلب مدیران گروهها برای فعالیت انتخاباتی ایشان چیده شدند که البته ناکام ماند. مدیرانی که اغلب توسط خودش در این چند ساله به عضویت دانشگاه درآمده بودند و کمترین دانش در زمینه رشته خود نداشتند. دانشگاه پیام نور ایلام احتیاج به یک رنسانس دارد. فرد قدرتمندی می خواهد که این دانشگاه را که پس از مهندس آزاد به یک ویرانه تبدیل شد را از نو بسازد. به امید آنروز
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+2 # محسنی 1395-03-25 05:02
جناب آقای م...، بهتر است به جای انجام رسالت و وظایف محوله به این چرندیات ادامه ندید. بنده نه گماشته ی رییس قبلی ام و نه پیمان اخوتی با رییس جدید دارم و آقای دکتر منصوری را در قبیله بازی صد برابر بهتر از جناب آقای دکتر طاهری مقدم می دانم که بدون حساب و کتاب استخدامهای بی قاعده و حساب و کتاب داشته اند و بازی تضاد ظاهری با آقای دکتر شوهانی با کمک ایشان توانستند فقط در یک مرحله 25 نفر بیکار و الاف را به مجموعه پیام نور اضاف کنند و الان مثل شما کوچکترین منفعتی برای پیام نور ندارند و باید 5 نفر را بگمارید که انها را کنترل کنند و جزء توطئه کاری دیگر بلد نیستند . استخدام آدمهای معلوم الحال و بدون قاعده و قانون داستانش همینه که می بینیم. حضرتعالی بفرمایید در چه قالب و قانونی استخدام شده اید که حالا دم از قانون می زنید. آقای دکتر طاهری بفرمایید چه گلی به سر دانشگاه پیام نور زده که حالا جنابعالی و دیگر دوستان تان در پس پرده تلاش دوباره برای بازگشت ایشان به قدرت دارید. خیالتان را راحت کنم که امید واهی دارید. امیدوارم به حرمت همین ماه، خداوند ذره ای انصاف به شما و دیگر دوستان تان دهد. حق و عدالت اخراج جنابعالی و بقیه ی دوستانی است که بدون قاعده و قانون استخدام شده اید حالا من از بقیه مسائل و مشکلات شخصی شما صحبتی نمی کنم که اگر مجبور بشوم در فضای اینترنتی و مشابه یا کاری که شما انجام داده اید واضحات را بیان خواهم کرد.
عدالت جو
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+2 # منتقد 1395-03-25 08:01
کاش قبل از چاپ این متن در مورد سابقه درخشان این کارمند معترض هم تحقیق می کردین گویا اصلا در محل کار دیده نمیشه خداییش تو پیام نور کی وجود مبارکشون زیارت می کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
-1 # دلسوز 1395-03-25 08:25
باید برای پیام نور تاسف خورد . آقای..... .. اند. ایشان در دوره دولت دهم خود جز ستاد احمدی نژاد و حامی ایشان بودن و با پیرزوی دولت تدبیر لباس تدبیر بر تن کردند و حامی دولت روحانی شدند . ایشان از خود هیچ قدرت تصمیم گیری و مدیریتی ندارند و غلام حلقه بگوش نماینده قبل بودند. ایشان قبل از انتخابات و اعلام صلاحیت ها دست به تغییر کارکنان با تجربه و مدیران گروه زدند صرفا با خواست نماینده قبلی ، و خدم و حشم تازه استخدام شده نماینده قبل را به عنوان مدیر و مدیر گروه منصوب کردن . متاسفم متاسفم برای منصوری و تدبیریان در ایلام که چنین مدیری را منصوب کردن
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
0 # Guest 1395-03-25 12:18
نقل قول کردن دلسوز:
باید برای پیام نور تاسف خورد . آقای..... .. اند. ایشان در دوره دولت دهم خود جز ستاد احمدی نژاد و حامی ایشان بودن و با پیرزوی دولت تدبیر لباس تدبیر بر تن کردند و حامی دولت روحانی شدند . ایشان از خود هیچ قدرت تصمیم گیری و مدیریتی ندارند و غلام حلقه بگوش نماینده قبل بودند. ایشان قبل از انتخابات و اعلام صلاحیت ها دست به تغییر کارکنان با تجربه و مدیران گروه زدند صرفا با خواست نماینده قبلی ، و خدم و حشم تازه استخدام شده نماینده قبل را به عنوان مدیر و مدیر گروه منصوب کردن . متاسفم متاسفم برای منصوری و تدبیریان در ایلام که چنین مدیری را منصوب کردن

عزیز دل برادر ایشان عضو هیچگونه ستادی نبوده و فردی علمی می باشد و این توطءه همان افراد از خدا بی خبر اتهام زن بود که برا رسیدن دوست و یار شفیق دکتر طاهری به کرسی ریاست دانشگاه و اجرایی شدن برنامه های انتخاباتی ایشان . مطرح شد و از اساس کسب محض بود
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+2 # محسنی 1395-03-25 08:49
اگر یک مدیر و اون هم رییس یک دانشگاه نتواند یک جابجایی کوچک برای ارتقاء کارایی کرامندان انجام دهد باید در آن دانشگاه را تخته کرد.
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
-3 # کسری 1395-03-25 11:26
سلام منم یکی از کارکنان دانشگاه هستم این اقای م از بدو استخدام زمان ریاست دکتر طاهری که هیچ حکمی هم نداشت جایگزین کارمند رسمی با سابقه 25 ساله شد این اقای م یک کارمند بی انضباط میباشد و حاشیه دار و تنش زا که باعث اخلال در نظم دانشگاه شده است آیا رییس دانشگاه نباید با این فرد برخورد کند آقای دکتر منصوری یک رییس قاطع با خدا میباشد و به درد دل تک تک کارمندان گوش میدهد و با صبر مشکلات کارمندان را حل مینماید دکتر منصوری یکی از بهترین روسای دانشگاه پیام نور میباشد درود خدا بر دکتر منصوری
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
-1 # ,واقع بین 1395-03-25 11:27
همکارگرامی اتفاقا ازوقتی دکترمنصوری ریاست استان را به عهده گرفتند جواداری دانشگاه آرام شده ایشان شخصیت علمی وفرهیخته ای هستند که این برچسب هابه شون نمی چسبه زمان ریس قبلی رااگرمقایسه بفرمایید اوضاع خیلی خوب شده .وقتی ریس قبلی اون همه بی عدالتی وظلم کرد ومنافع شماتامین بود چرا اعتراض نکردید .حالا هم ریس یک دانشگاه حق جابجایی یک کارمندقراردادی راندارد. شمانباید موضوع شخصی خودرارسانه ای می کردیدوحاشیه سازی کنید اما راه بجایی نمی برید.
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+2 # کارمند دانشگاه 1395-03-25 12:33
از بلوار دانشجو که به سمت دانشگاه آزاد حرکت می کنید بوی خوش نماینده سابق به مشام می رسد. انگار نه انگار که دولت تغییر کرده، نماینده های جدیدی آمده اند. هنوز بوی دکتر در فضای دانشگاه پیام نور استشمام می شود. خبرنگاران که حس بویایی قوی ای دارند، به فضای دانشگاه پیام نور قدم بگذارند تا رایحه خوش دکتر و انصارش را استشمام کنند. این فضای معطر مبارکتان باد.
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
-1 # آزاد 1395-03-25 13:23
با سلام نقد باید منصفانه باشد و از طرف کسی باشد که خود مقید به قوانین و ظوابط است این شخص که اظهار نظر می کند از افرادی است که بدون ضوابط وارد دانشگاه شده و از بی نظم ترین افراد هست قضاوت با شما در ضمن این دوره یکی از دورانهای خوب دانشگاه از لحاظ نظم و انضباط و دوری از بازی های سیاسی و قبیله ای در مقایسه با دورانهای قبلی است
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+1 # محسنی 2 1395-03-25 14:40
کاش به جای تعریف وتمجید بی مورد و تخریب بی مورد تر سازمان مرکزی دانشگاه پیام نور کشور یک سری بازرس به استان بفرستد ویک سری مسائل وناگفته هایی در دانشگاه هست روشن شوند.سرمایه های دانشگاه دارد به فنا می رودومتاسفانه درسازمان مرکزی فقط به فکر مسائل خودشون هستند واین که در استان ها چه اتفاقی می افتد اصلا اهمیتی برایشان ندارد. تخلفات فراوانی در این دانشگاه افتاده و می افتد که هیچ کس پاسخ گو نیست
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
0 # عضو علمی 1395-03-25 16:55
مطلب فوق کاملا کذب و خلاف واقع میباشد. آقای دکتر منصوری به هیچ عنوان در انتصاب افراد قبیله گرا و طایفه باز نبوده و برعکس، ریاست قبل همه دوستانش را از حوزه جنوبی استان به ستاد استان منتقل کردند. همه مدیران فعلی استان نیز بهترینهای دانشگاه از نظر علمی و شخصیتی هستند و جو اداری دانشگاه نیز بسیار بهتر از دوره ریاست قبلی میباشد
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
0 # k 1395-03-26 10:22
نقل قول کردن عضو علمی:
مطلب فوق کاملا کذب و خلاف واقع میباشد. آقای دکتر منصوری به هیچ عنوان در انتصاب افراد قبیله گرا و طایفه باز نبوده و برعکس، ریاست قبل همه دوستانش را از حوزه جنوبی استان به ستاد استان منتقل کردند. همه مدیران فعلی استان نیز بهترینهای دانشگاه از نظر علمی و شخصیتی هستند و جو اداری دانشگاه نیز بسیار بهتر از دوره ریاست قبلی میباشد

ممکن است توضیح بفرمایید کدام دوستان !! کسانی که از حوزه جنوب به استان آمده اند به جز یک مورد مابقی قبل از آقای طاهری به استان آمده اند وهمه از نیرو های ارزشی و با سابقه بالا ودارای رزومه بسیار قوی می باشند ،به گونه ای که برخی از این دوستان روزمه ای به اندازه کل سابقه منتصبین دارند،
جو دانشگاه بهتراز دوره قبل است!!!!!! راه باز وجاده دراز !! هم دانشجویان حضور دارندو هم اعضای هیات علمی وهم کار کنان فکر نمی کنم گرفتن نظر آنها کار دشواری باشد!! دم از عدالت زدن وبرعکس عمل کردن از بی عدالتی بدتر است
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+1 # Guest 1395-03-25 23:17
با سلام
اگر شما واقعا رسالت خبرنگار نه خبر سازی را رعایت می کردید بخوبی تحقیق می کردید بعد مطلب را در سایت بارگذاری می کردید. از خدا و آخرت بترسید که چوب خدا صدا ندارد
در مورد ریاست آقای دکتر طاهری چرا چیزی نمی نویسید؟ چرا نمی گویید آقای م چگونه وارد پیام نور شد؟ چرا نمی گویید بوفه دانشگاه به اقوام دکتر طاهری واگذار شد و نحوه اجاره به چه نحو بوده است؟ چرا نمی نویسید که چگونه اقوام درجه اولش جذب دانشگاه پیام نور شده آقایان م و ک و....
چرا نمی گویید اردوهای بیشمار دانشجویی به چه منظوری برگزار شد؟
چرا ادامه مسایل پتروشیمی دهلران را در دانشگاه پیام نور چگونه وارد شد و....
چرا نمی گویید که پست و ریاست ملک شخص خاصی نیست و چرخش مدیران امری عادی است؟
چرا نمی گویید ایشان در دوره احمدی نژاد چه کارهایی کردند و چه وابستگی به طیفی هاص داشتند و در انتخابات این را به اثبات رساندن که طرفدار دولت تدبیر نمی باشد و.....
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
0 # Guest 1395-03-26 10:25
نقل قول کردن Guest:
با سلام
اگر شما واقعا رسالت خبرنگار نه خبر سازی را رعایت می کردید بخوبی تحقیق می کردید بعد مطلب را در سایت بارگذاری می کردید. از خدا و آخرت بترسید که چوب خدا صدا ندارد
در مورد ریاست آقای دکتر طاهری چرا چیزی نمی نویسید؟ چرا نمی گویید آقای م چگونه وارد پیام نور شد؟ چرا نمی گویید بوفه دانشگاه به اقوام دکتر طاهری واگذار شد و نحوه اجاره به چه نحو بوده است؟ چرا نمی نویسید که چگونه اقوام درجه اولش جذب دانشگاه پیام نور شده آقایان م و ک و....
چرا نمی گویید اردوهای بیشمار دانشجویی به چه منظوری برگزار شد؟
چرا ادامه مسایل پتروشیمی دهلران را در دانشگاه پیام نور چگونه وارد شد و....
چرا نمی گویید که پست و ریاست ملک شخص خاصی نیست و چرخش مدیران امری عادی است؟
چرا نمی گویید ایشان در دوره احمدی نژاد چه کارهایی کردند و چه وابستگی به طیفی هاص داشتند و در انتخابات این را به اثبات رساندن که طرفدار دولت تدبیر نمی باشد و.....

چرا نمی گویید آقای دکتر طاهری چند نفر از دهلران به استان منتقل نمودند؟؟
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+1 # arash 1395-03-26 00:37
اتفاقا جو اکنون دانشگاه بهتر از قبل شده و مدیران با تجربه و پیگیر امورات دانشگاه در راس کار می باشند. حالا کسانی پیدا شده اند تا جو دانشگاه را سامان بخشند یکی مثل جناب " م " که در راس همه ی بی نظمی هاست به رعایت قوانین معترض و کار در فضای مجازی را با کار در دانشگاه و پاسخگویی به دانشجو اشتباه گرفته اند. کاش مدیرمحترم ویرا قبل از نشر خبر از دانشگاه بازدید می کردند.
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
-1 # عادل 1395-03-26 22:02
چرا اینهایی که میگویند کارمند اونجا هستند اینقدر بی وجدانند و دروغ میگویند!!! من از کارمندان فرهنگی دانشگاه ایلام هستم و عملکرد اون کارمند مورد نظر را دیدم.حتما این عقب افتادگی دانشگاه پیام نور بخاطر همین دروغهاست این کارمند در دوران مدیریتش دانشگاه پیام نور را به اوج رساند و در سطح اول فرهنگی کشور قرار داد.و اتفاقا رییس وقت دانشگاه ما ارزوی داشتن اون داشت.اخرتی هست و با وجدان باشید
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
0 # Shahin 1395-03-26 22:13
من از کارمندان دانشگاه هستم البته از واحدهای دیگه غیر از ایلام ولی بر خیلی مسایل اشراف داریم
از ویرا که همچون عصر ایلام سابق مسایل را موشکافی میکند تشکر میکنم و چندتوضیح بدون جانبداری بدم.بهترین دوران مدیریت دانشگاه دوران مدیریت دکترطاهری بود که نشانه اون وجود بیش از بیست هزار دانشجو بود و امکانات رفاهی مناسب برای کارمندان و حاشیه امنیت و ارامش برای ما.از زمانی که دکتر منصوری امده متاسفانه برخوردهاش بدون فکر و ضابطه بوده و نه به سود دانشگاه و نه به سود دانشجو،کارمند یا هیات علمی بوده،بلکه با استبداد رای و تصمیم های عجولانه با چاشنی لجاجت دانشگاه را از مسیر و رسالت خود خارج کرده است و هم اکنون ما حتی نصف دوران دکتر طاهری دانشجو نداریم،حقوق ها به موقع نیست،امکانات رفاهی محدود شده و هزار اسیب دیگر.انشاالله دستاندرکاران چاره ای بیندیشند و ایشان یا اصلاح شود و یا جای خود را به کسی لایق بدهد.
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
0 # 3 1395-03-29 12:03
در سال 1391تعداددانشجو یان 9500نفر بوده و در سال 1395تعداددانشجو یان 9550نفر می باشند
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
0 # حبیب 1395-03-27 00:44
به نظر من از وقتی که آقای منصوری ریاست دانشگاه را به دست گرفتن بیشتر شبیه یه قهوه خانه شده تا دانشگاه
اعمال سلیقه شخصی در دانشگاه درست نیست .
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
0 # منتقد 1395-03-27 00:49
با سلام . منم یکی از دانشجویان این دانشگاه هستم و بعد از رفتن آقای طاهری و نشاندن رییس جدید توسط نماینده شهرمون و باقی ماجرا... دانشگاه به میدان جنگ قبیله ای تبدیل شد توسط رییس جدید و پیام نور و به گند کشیدند.
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
0 # دانشجو 1395-03-27 01:05
من به عنوان دانشجو این دانشگاه هیچ حرکت مثبتی از مدیریت آقای منصوری که نشون بده به فکر دانشگاه هستند رو ندیدم الا یه حرکت مثبت که اونم بی برنامگی محض ایشون در اداره دانشگاه هستش
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
0 # عضو علمی پیام نور 1395-03-27 12:52
واقعا جای هم تاسف و هم خنده دارد که سردستگان بینظمی و قبیله گرایی اکنون منتقد وضعیت فعلی دانشگاه میشوند. ریاست قبل بودجه دانشجویی را صرف اردوهای تبیلغاتی و انتخاباتی خویش نمود و ستاد استان را به محفل دوستان خویش تبدیل نمود و هم اکنون عوامل ایشان اقدام به نشر مطالب خلاف واقع در سایت مینمایند. خداوند به راه راست هدایتتان گرداند.
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+1 # ناطق 1395-03-29 17:13
با سلام
مدیریت قبلی سرتا پا مشکل بود و دانشگاه با دیپلماسی باغی اداره میشد و تصمیم گیری در آن با مشاوره افرادی صورت میگرفت که لباس اخلاق بر تن کرده بودند و متاسفانه فرصت طلب و بداخلاق بودن. از استخدام های افراد مشکل دار تا انتصاب مدیران ضد نظام .و برای ماندن هزاران باج را به نمایندگان دادن و الان چون دستشان از قدرت بریده شدن کامنت نویس و مطلب چاپ کن شدن. متاسفم براتون
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 

اضافه کردن نظر

در زمینه‌ی انتشار نظرات مخاطبان رعایت چند مورد ضروری است:

لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
« ویرا » مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان است.
« ویرا » از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید مدیر بخش مربوطه منتشر می‌شود.


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی

 تبلیغات سايت خبري ويرا

      09120440191

 

 

 

 

 

 

 

 تمام حقوق سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی ویرا با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد

Template Design:Dima Group