▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌

پنجشنبه 1 فروردين 1398 Thursday 21 March 2019 14 رجب 1440

آخرین اخبار سایت

اما واگرهای تغییر فرماندار دهلران

درخت پرثمر تدبیرو امید درحال خشکیدن

اميد علي سبزيسايت خبري ويرا - همه جا رسم است نهالی که کاشته شود و ابیاری شود، صاحب آن برای چیدن میوه هایش لحظه شماری کند اما اینروزها اتفاقی نادر قراراست در حوزه ی سیاسی استان اتفاق بیفتد و یکی از پرثمرترین درختان دولت ازجا کنده شود

.
آیا رواست که فرماندار شناسنامه دار تدبیر و امید برود؟
آیا رواست بیرقداران دولت تدبیر و امید که مردم به آنها علاقه مند هستند و بوی خدمتگزار یشان شهر و دیارمان را مجذوب خود کرده است کنار بروند؟
یکی از فرمانداران موفق دولت تدبیر و امید که در عرصه های مختلف در شهرستان مرزی و باظرفیت دهلران علیرغم جوانی به خوبی توانسته در میان مردم محبوبیت کسب کند و بادلسوزی  و درایت اهداف دولت را دراجتماع و سیاسیت و اقتصاد دنبال کند " مهندس امیدعلی سبزی " است . فرمانداری که با آمدنش همه ی مشکلات را یکجا تجربه کرد . از زلزله گرفته تا سیل و طوفان و انتخابات و سازندگی.
ودراین کوران روزگار به خوبی پخته شد و توانست به نحو احسن انجام خدمت کند و به و اسطه ی تلاش شبانه روزی و خدمت صادقانه و از همه مهمتر دفاع با برنامه و کارشناسی از دولت تدبیر و امید و توجه به طرح های مهم و اولویت دار شهرستان در میان این مردم مرزدار باعنوان سنبل خدمت دولت معرفی شود.فرمانداری که از گازشهری ومرز چیلات تا ngl3100 دهلران و طرح احیای 50هزار هکتاری این شهرستان به خوبی دنبال و به ثمر رساند و امروز   دهلران به واسطه ی پیگیریها ،تلاشها، برنامه ریزی ،جدیت  و تعهدش به مردم واهداف دولت بارقه ای از امید را دردل مردم روشن کرده است
فرمانداری که حامی دولت تدبیر امید است و حامی مردم وازهمه مهمتر خدمت به دیارش را باهیچ چیز عوض نمیکند
اما امروز این فرد توانا که توانسته به خوبی برمشکلات فایق آید و طرح ها و پروژه ها را به خوبی دنبال و خدمات زیادی را ارایه و جدیت و برنامه های دولت را به خوبی در شهرستان تشریح  ودنبال می کند زمزمه ی رفتنش ،به هیچ وجه خوشایند مردم این دیار نیست ومردم مصرانه بر ماندن وی وادامه ی خدمتش به این دیار پافشاری دارند.
البته دولت به خوبی میداند چه نیروهای شناسنامه دار تدبیر و امید که مقبولیت و محبوبیت اجتماعی نیز ضمیمه ی خدمت آنهاست سرمایه های ارزشمندی هستند که نباید به آسانی کنار گذاشته شوند.وحق براین است که خادمان مردم در بدنه دولت که تلاتش آنها موجب رضایت مردم از عملکرد دولت شده است ، حفظ کنند تا بتوانند در ادامه در همه ی صحنه ها برای دولت و ملت خدمت خدمتت کنند و نباید فرصت وانگیزه ی خدمت برای چنین نیروهایی گرفته شود.بلکه باید باتقویت ،حمایت و پشتیبانی انگیزه ی خدمت در آنها را دوچندان کرد چرا که این مهم ،امید در دل مردم را بیش از پیش تقویت میکند.
میطلبد از خادمان مردمدار دولت تدبیر و امید که یکی از نمونه های بارز آن در دهلران " سبزی" فرماندار دهلران است همچنان که مورد حمایت مردم شهرستان دهلران است بیش از پیش  مورد حمایت استاندار قرار گیرد تا شوق خدمت و ادامه ی راه پیشرفت شهرستان و پیشبرد اهداف دولت تدبیر و امید در دهلران همچنان جاری ساری بماند.
نباید خدمت شبانه روزی افراد زحمتکش که بی هیچ چشمداشتی به دنبال رضایت مردم که رضایت خدارابه دنبال دارد و خدمت دلسوزانه هستند نادیده گرفته شود. باشد که این امید و شور و نشاط وسرزندگی و شادابی که درمردمان این دیار به واسطه ی خدمت فرماندار ایجاد شده است همچنان با خوش خدمتی و حفظ ایشان در این منصب ادامه داشته باشد.
خدایاچنان کن سرانجام کار تو خوشنودباشی و مارستگار

يادداشت دريافتي

نظرات   

 
+7 # علی یوسفی 1395-06-11 13:56
' از استاندار محترم تقاضامندیم همچنان از جناب مهندس سبزی حمایت نماید .وایشان را به عنوان فرماندار دهلران حفظ نماید دارم یعنی حمایت از دولت تدبیر وامید.
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+6 # علی یوسفی 1395-06-11 14:02
جناب آقای استاندار محترم نسبت به حمایت از مهندس سبزی به عنوان فرماندار دهلران ادامه دهید .این یعنی حمایت از دولت تدبیر وامید .از طرفی کشاف فرماندار سبزی خود حضرتعالی بودید .آفرین به این انتخابت .خواهشمند است حمایت خود را از ایشان دریغ نفرمایید.درود بر استاندار محترم .دورود بر روحانی ریاست محترم
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+2 # جلال 1395-06-11 14:20
با سلام
مهندس سبزی برای شهرستان دهلران فرمانداری زحمتکش، مردمی، دوست داشتی، با صداقت و از بهترین های دولت تدبیر و امید بوده، مردم دهلرران در هیچ دوره ای چنین فرمانداری که ااز هر نظر شایسته باشد را تا کنون نداشته.
ایشان نباید برکنار شود ، دهلران نیازمند سبزی است . از استاندار عزیز خواهان ابقای ایشان هستیم
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+2 # وحید 1395-06-11 14:30
باسلام
اقای سبزی در این چندمدتی که سکان فرمانداری را برعهده داشته باتلاش پیگیر ومستمر وتعامل با نمایندگان حوزه توانسته است طرحهایی که ارزوی ما مردم شهر بوده را به مرحله خوبی برساند وهمچنین رونقی به شهر ومحبوبیتی مثال زدنی بین مردم کسب کند .
لطفا به احترام نظر مردم دهلران از جایگزین نمودن مدیری که در کارش موفق بوده صرف نظر نمایید
باتشکر
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+2 # علی 1395-06-11 14:41
مشکل آقای سبزی صداقت و پشتکار و مردمداری است . در این زمانه برای ماندگاری باید زرنگ بود مثل فلان معاون استاندار که در دولت احمدی نژاد معاون بود و همچنان هم هست یا فلان مشاور که به سودای همزبانی با محسن رضایی حامی اش بود و اکنون یارغار استاندار است . در این سیستم باید زرنگ بود و باندباز و نانی قرض داد تا نانی قرض گرفت اما سبزی صادق است و مخلص و مردمی و اصلاح طلب شناسنامه دار و چه گناهی بالاتر از این؟
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
-3 # الف 1395-06-11 15:37
واقعا خنده ام گرفت فقط اسم خدمتگزاری را به چنین افراد کم تجربه ای نسبت می دهید مرد حسابی از کدام خدمت به مردم شهرستان دهلران سخن می گویی تو نماینده کدام مردم هستی که از زبان آنان می نویسی خودت را معرفی می کردی تا مردم بهتر قضاوت کنند
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
-3 # دهلران 1395-06-11 16:06
خدا رو شکر که بالاخره ایشون رو میخوان عوض کنن شما هم بهتره از ایشون طرفداری نکنید هر چه از احمدی حمایت کردید به باد رفت این بنده خدا رو ولش کنید. بنده بعنوان یک دهلرانی به هیچ وحه از ایشون رضایت ندا م بجای خدمت به مردم بیستر دنبال باند و جناح بازی بود
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
0 # علی 1395-06-11 16:48
با سلام. آقای سبزی یکی از افراد محبوب و زحمتکش در عرصه خدمت رسانی در شهرستان دهلران می باشد . لطفا با توجه به نیاز این منطقه به خدمات ایشان از تصمیمات به دور از اندیشه و غیر کارشناسانه خودداری فرمایید.
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
0 # Mehdi 1395-06-11 16:51
جناب آقاي استاندار محتّرم با توجه به عملكردو پيگيري هاي جناب مهندس سبزي فرماندار حاضر شهرستان دهلران در خصوص مشكلات وپيگيري مطالبات مردم خواهشمند است همچنان ايشان را در مقام فرمانداري شهرستان دهلران حمايت وياري نماييد
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+3 # علی رضا 1395-06-11 17:30
با سلام
آقای سبزی مردی دلسوزی برای دهلران است نباید افراد خاصی که منافع شخصی و گروهی دارند برای استان تصمیم گیری کنند.
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
-1 # رضا 1395-06-11 17:39
هیچ کدوم از این کارها مربوط به سبزی نبوده njl300پتروشیمی دهلران مربوط به تلاشهای شبانه روزی نماینده محترم مهندس کاظم زاده بوده گاز رسانی که توسط اقای عزتی استارت خورد و بعد از وقفه طولانی که مربوط به پیگیری نکردن اقای احمدی نماینده گذشته بود بعد از مدتها در شهرستانهای آبدانان و دهلران از نعمت گاز برخوردار شدن در کجای دنیا فرماندار در هنگام انتخابات به طور علنی از کاندید خاصی حمایت میکند؟...
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
0 # حمید 1395-06-13 21:07
بهتره بفرمایید بقول آقای کاظم زاده من آدم قدرشناس و ناسپاسی نیستم
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
-1 # سروش 1395-06-11 20:28
باسلام.هیچوقت از طرف مردم حرف نزنید نظر شخصی خود را بگویید.ءقای سبزی قبل از فرماندار شدن هیچگونه پست سیاسی نداشتند و هیچ اطلاعی از اختیارات یک فرماندار را ندارد.وبعد خدمت آقای سبزی کجا بوده تنها خدمتشون حمایت از طرفداران آقای احمدی بوده که بعنوان یک برگزار کننده ی انتخابات خود را درگیر جناح بازی کرد .تعصب کور دهلران را نابود کرد.
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
0 # علی 1395-06-11 21:59
انتصاب فرمانداران بی تحربه در شهرستانهای دهلران و آبدانان نتیجه تصمیمات اشتباه و جناحی آقای کلانتری بود که نشان داد این انتخابها در راستای خدمت به مردم نیستند خدمات عمرانی فرماندار قبلی دهلران آقای علیزاده فراموش نشدنی هستند .
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
0 # دیلرونی 1395-06-13 00:40
آقای سبزی واقعا ادم پرتلاشی هستند با زحمت های ایشون گذرگاه چیلات داره گشایش میابد مردم قدردان ایشون هستند.
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
0 # دهلران 1395-06-13 10:42
تمام کارهای که گذشته زده شده به پای ایشان نگذارید اگه ایشان این کارها را ادامه نمیداد پس اصلا فرماندار کارش چیه و ما همه حمایت ایشان که از لحاظ قانونی و شرعی مشکل دارد را از نماینده سابق دیدیم
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
0 # بلوط 1395-06-15 13:27
باسلام.بقول دوستمون خب وظیفه آقای سبزی بوده که کارهای عمرانی دهلران را پیگیری کند و گرنه وظیفه یک فرماندار چیست.هرچند بعضی پروژه ها چه آقای سبزی بودن چه یک فرماندار دیگر روال خودشونو داشتند .آقای سبزی اگر به فکر مردم دهلران بودن در انتخابات بی طرف میماندند تا از تنش ها بکاهند نه اینکه آتش را بیشتر کنند .
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
0 # تعصب کور 1395-06-15 13:36
تنها شانسی که آقای سبزی آوردند این بود که فرماندار دهلران شدند چون دهلران شهریس که چه فرماندار داشت چه نداشت یک سری از پروژه های عمرانی شکل میگرفتند و بعد الان یک سری از شهروندان دهلران آن ها را به پای آقای سبزی مینویسند و اما اگر آقای سبزی فرماندار شهرستان نوپایی چون بدره میشدند آنوقت میشد عملکرد نابسامانشونو بطور واضح دید.هرچند الانم در دهلران واضح هست ولی چ سود.
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
-2 # 007 1395-06-18 13:37
اقای سید حسین علی موسوی فرماندار کنونی ملکشهای اهل زرین اباد به عنوان فرماندار دهلران معرفی خواهد شد
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 

اضافه کردن نظر

در زمینه‌ی انتشار نظرات مخاطبان رعایت چند مورد ضروری است:

لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
« ویرا » مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان است.
« ویرا » از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید مدیر بخش مربوطه منتشر می‌شود.


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی

 تبلیغات سايت خبري ويرا

      09120440191

 

 

 

 

 

 

 

 تمام حقوق سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی ویرا با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد

Template Design:Dima Group