▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌

يكشنبه 4 فروردين 1398 Sunday 24 March 2019 17 رجب 1440

آخرین اخبار سایت

مظلومیت مردم یا دولت اعتدال

تبری از اصلاح طلبی یا تزویر به اصولگرایی!

سايت خبري ويرامعصومه علی‌حسینی-سایت خبری ویرا-( من از هر اصولگرایی اصولگرا ترم ، مردی که برمسند مدیریت تکیه زد دیگر متعلق به حزب نیست) .
 
بهمن جلیلیان که بعد از پیروزی دکتر روحانی و تعییر مدیریت استان عناوین و پستهایی در دولت اصلاح طلبان استان بدست اورد  در حال حاصر با عنوان سرپرست فرمانداری سیروان ضمن درخواست از مردم برای شرکت در سرشماری گفت: من از هر اصولگرایی اصولگراتر هستم  که این سخنان واکنش  سیاسیون را در پی داشت .
برخی این سخنان را گویای بی قید  و شرط تبری جستن جلیلیان از دولت اعتدال خوانده اند وبرخی دیگر سخنان سرپرست فرمانداری سیروان  را برگشت به اصل خویش که اصولگرایی است برشمردند .
همچنین گروهی صحبت های وی را  روزنه امیدی برای پیوند به اصولگرایان با توجه به  انتخابات پیش روی که احتمال برد انان پیش بینی  می شود  ،قلمداد کرده اند چرا که انتظار مردم از دولت اعتدال  وضعیت اقتصادی و سیاسی بهتر از دوران قبل بود اما متاسفانه بنا به دلایلی در حد انتطار باقی ماند اما برخی هم   این سخنان ناشیانه را نشان ازعدم انتصاب درست و عدم ایمان به تفکر سیاسی ،حزبی فردی دانسته اند که بر مسند سیاسی ترین پست تکیه زده ، چرا که حتی کودکان دبستانی هم بر این امر واقفند که رای مردم سیاسی بوده و برای تجربه تفکری جدیدتر و مدیریتی متفاوت به انتخاب کاندیدای اصلاح طلبان روی اوردند و گرنه دکتر جلیلی می توانست امتداد بسیار خوبی برای سیاست اصولگرایان باشد .
بنابراین ، این گونه سخن گفتن فردی که قرار است در جایگاهی سیاسی به اجرای خواست دولت اصلاح طلب  بپردازد افکار عمومی این سخنان را چنان  مضحک و خنده دار دانسته  که "مرغ پخته را به خنده وا می دارد"  .
می گویند چرا سرپرست فرمانداری سیروان چنان خود را غیر سیاسی خوانده که انگار مهندس عمران شهری است و به عنوان شهردار لومار انتخاب شده و موقعیت سیاسی فرماندار و نقش اصلی خود را  در انتخابات پیش روی  فراموش کرده  است.
 
برداشت های متفاوت افکار عمومی همچنین بر محور ریاکاری در فریب اصولگرایان برای همسویی با خود برای انتخابات پیش روی هم  می چرخد و عده ای دیگر هم بر این باورند که جلیلیان در تلاش برای اثبات توانمندی خود ، ندانسته چنین ناشیانه سخن  گفته که تاثیری
معکوس در افکار عمومی داشته است. براستی چرا فرمانداران دولت اعتدال یا خود را فراجناحی میخوانند و یا اصولگرا؟؟ !!!! اکنون افکار عمومی در حیرت است که  ایا دولت اصلاح طلب روحانی در استان مظلوم واقع شده در پستهای مدیریتی که امیدی برای انتخابات بعدی است را اصولگرایان احاطه کرده اند و یا برای مردم ایلام باید گریست  که به اصلاحات رای دادند و اصولگرایان حکومت می کنند  و وقعی به سلیقه سیاسی انان نهاده نشده .و سوال مهمتر اینکه ایا فرمانداران بدور از سیاست دولت روحانی برای انتخابات پیش رو همچون دوران قبل در کنج خلوت منتطر دقیقه نود و پیروزی قطعی یکی از احزاب  خواهند نشست تا کنار ستاد حزب پیرور عکس یادگاری بگیرند یا برای اصولگرایان وارد عمل خواهند شد چون از شواهد و قرائن چنین بر می اید که تعلق خاطری به دولت اعتدال در انان نیست ؟آگاهان سیاسی یکی از دلایل ناامیدی مردم استان از دولت اعتدال که منجر به سکوت و بی تحرکی سیاسی شده ناشیگری ، بی سیاستی ،عدم اعتقاد و التزام به
دولت اعتدال  و گاها بی تجربگی در عملکرد سازمانی می دانند .
در پایان به اقای جلیلیان باید یاداور شد برادر بزرگوار  به رای مردم احترام بگذار و پست دولت اصلاحات را رها کن  و منتطر پیروزی اصولگرایان باش تا سیاست اصولگرایی را به خواست وسلیقه مردم در زمان حضور انان بر مسند قدرت اجرایی کنید البته ما اصولگرایی را  خارج از خواست مردم نمی دانیم  بلکه مردم تنوع سیاسی را در دنیا خواستارند و مردم ما هم همینطور ، خوراک مردم در این برهه خاص زمانی اصلاح طلبی بوده و اگر قرار است کاری درست یا علط  در دولتی حزبی صورت پدیرد باید مردم مزد انان را با اری یا نه در انتخابات بدهند .
بنابراین اگاهی مردم از اعتقادات سیاسی مدیران منتصب در انتخابات تاثیری چشمگیر داردو این   شلم شوربای سیاسی که در این دوره براه افتاده  مردم را سر در گم نموده که این وضعیت ساخته اصولگرایان است یا اصلاح طلبان ؟  برادر بزرگوار دکتر روحانی با تلاش صد درصدی اصلاح طلبان به پیروزی رسید و  دکتر عارف تنها کاندیدای اصلاح طبلبان  به سود وی کنار رفت  بنابراین حق شمای اصولگرا نیست که بر مسند فرمانداری سیروان تکیه بزنید که معلوم نیست برای مردم کار می کنید  و یا برای بدنامی اصلاح طلبان کار شکنی!!

نظرات   

 
-6 # ر ضا 1395-07-12 13:22
من فکر می کنم مردم نحوه بیان جملات و نیز خواستگاه آنان را به خوبی می فهمند . در ضمن احتمالا پس و پیش این جمله منقول از فرماندار در خبر اولیه حذف شده است . خیلی ها بهمن جلیلیان و سابقه او و خیلی افراد دیگر را به خوبی می دانند .
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+5 # رضا 1395-07-13 09:30
ضعیف پشت ضعیف ، نه سواد و نه لیاقت ، فقط رابطه بازی و باند بازی ورفیق بازی ، گوربابای توسعه استان...
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
0 # اصلاح طلب 1395-07-13 12:48
سلام
بنا بر فرمایش مقام معظم رهبری دو جریان اصلاح طلب و اصولگرا ، همانند دو بال نطام هستند که وجودشان برای حرکت و پویایی نظام لازم و ضروری می باشد ، حال این آقای فرماندار نیازی نبود خود را خراب کند و آن جمله معروف "من اصولگرا تز از اصولگرایان هستم" را بزند این آقای به اصطلاح اصلاح طلب شناسنامه دار با این گفتار، خودش را در میان اصلاح طلبان و اصولگرایان به کلی خراب کرد .
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+5 # حمید 1395-07-13 13:54
حشمت ا... عسگری هم که نه تنها در دو دولت احمدی نژاد و روحانی بوده بلکه استانداران هم که در این دولتها عوض شد این همچنان ماندنیه کسی که تا سالی که در استانداری ایلام پست گرفت اندازه یک بچه دبستانی سواد سیاسی نداشت اما به یکباره با آویزان کردن خود به این و آن ماندنی شد بطوریکه ایشان در دوره احمدی نژاد میگفت کارهای دولت احمدی نژاد برای ایلام معجزه میکند اما بعد پیروزی روحانی رسما اعلام کرد که کل برنامه های دولت قبل غلط بوده این در صورتی بود که خود ایشان مجری بی چون و چرای برنامه هایی دولت احمدی نژاد در ایلام بود.....بزرگتری ن ضربه را همین افراد به توسعه ایلام زدند ...چون اول منافع فردی و خانوادگی بعد منافع استان.....
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
+6 # محسن 1395-07-13 19:25
این بهمن آقا ما رو یاد باد میندازه. از استانداری که شورای اصلاح طلبان استان رو اونجوری به حاشیه رانده انتظار انتصاب فرمانداری جز بهمن رو نداریم...
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 

اضافه کردن نظر

در زمینه‌ی انتشار نظرات مخاطبان رعایت چند مورد ضروری است:

لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
« ویرا » مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان است.
« ویرا » از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید مدیر بخش مربوطه منتشر می‌شود.


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی

 تبلیغات سايت خبري ويرا

      09120440191

 

 

 

 

 

 

 

 تمام حقوق سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی ویرا با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد

Template Design:Dima Group