▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌▌

سه شنبه 6 فروردين 1398 Tuesday 26 March 2019 19 رجب 1440

آخرین اخبار سایت

برای پسرم امیرحسین؛

تو پرنده ای، اما زود است که به سمت خدا پرواز کنی!

سايت ويرا - دل نوشته ای تکان دهنده از حاج لطیف صادقی دم اتاق ICU بیمارستان امام خمینی (ره) ایلام . خدایا! ایمان دارم که بر روح و قلب من آگاهی داری و از رگ گردن به من نزدیک تری، اگرچه آدم مطیع و کاملی برای تو نبوده ام و همه فرامینت را به درستی به جا نیاورده ام

و بعضی وقتها بر خلاف میل تو ممکنه غلط هایی کرده باشم، اما میدونم حال و روزم رو با این اشکهای جاری و حال پریشانم بهتر درک میکنی! ببخشید مزاحم شدم.

میدونم الان صدامو می شنوی، نگاه کن، ببین عزیز، یه تقاضای کوچولو ازت دارم که می دونم از دستت بر میاد، نگی نمی تونم که باورم نمیشه! خداجونم می دونم همه جا کمکم کردی و ممکنه چوب خط هام پر شده باشه، اما می دونی که امیرحسین یکی یه دونه منه و همین یک پسر رو از دار دنیا دارم.

129_66.jpg

امیر هم پسرمه هم رفیقمه، هم مشاورمه، هم معتمدمه، اصلاً تو این دنیا سرمایه من اینه، 23 ساله دارم باهاش زندگي می کنم چند ماه پیش جشن تولدش بود می خوام براش زن بگیرم، سر نترسی داره، دیروز رفته پرواز، به قول دوستاش «امیرحسین، پرندس، استاد خلبان پاراگلایدره»، اما به دلیل شرایط خاص جوی سقوط کرده و بال و پرش ریخته و سرش به سنگ خورده و الان رفته توی کما و بی هوش افتاده توی ICU! 

شاید مثل هر روز صدقه نداده باشه و شاید یه لحظه از تو غافل شده نمی دونم ای خدای عزیز ...

من و مادرشو و مادرمو و خواهرام و مابقی اعضای خانواده و فامیل و رفقاش داریم دیونه میشیم و دق میکنیم.

به خاطر جوانیش ملت ریختن تو بیمارستان و همه با چشمای اشکبارشون براش دعا میکنن که به هوش بیاد و سلامتیشو از تو می خوان! پزشکا هم همین رو میگن فقط خود خدا می تونه برش گردونه!

فکر نکنی من مقصرم! من بهش گفتم این کار خطرناکیه، بیا رو زمین ورزش کن، آسمون جای پرنده هاس.

جواب امیر هم برای قانع کردن من این بوده عزیز! «بابا من تو لحظات پرواز به خدا نزدیکترم و با عالم هستی بیشتر حال می کنم»! 

اصلاً فیلمشو برات می فرستم، شاید به خاطر شجاعت و تسلطش به پرواز کمکش کردی! اهل خلاف ملاف هم نبوده!

خدا جونم! هم گواهینامه پرواز داره هم صندوق صدقات تو ماشینشه

میدونی هنوز که به دنیا نیامده بود شب قدر تو همین مسجد جامع ایلام اسمشو پشت قرآنی که بر سر گرفته بودم یادداشت کردم و توضیح دادم که چرا اسمشو امیرحسین گذاشتم.

بعدها که بزرگ شد شبهای قدر موضوع را بهش یادآوری کردم و با خودم میبردمش مراسم احیا که برای حضرت علی (ع) گریه کنه و از گناهانش استغفار کند ولای قرآن را براش باز می کردم و اون نوشته رو بهش نشون می دادم و همون قرآن را دو نفری رو سر می گرفتیم و این حال چقدر برام لذت بخش بود

اصلاً میدونی چرا براش میمیرم؟ چون باب میل و گوش به فرمانم بود کلاسمو بهم نمی زد و اوقاتم را تلخ نمی کرد، با رفیقام رفیق بود، همیشه ده سال از سنش بالاتر رفتار می کرد، منش مردانه داشت، بچه بازی در نمی آورد

اوج لذتم زمانی بود که میبردمش تو جلسات شورای شهر قرائت قرآن می کرد و یا در مساجد اذان می گفت و مکبری می کرد! اینقد اعتماد به نفس داشت که تو سن 12 سالگی در برنامه زنده ماه رمضان صدا و سیما اذان می گفت. 

 

334_88.jpg  خدا جونم امیر عاشق امام حسینه هر سال براش زنجیر و سینه می زنه!

در نوجوانی بردمش کربلا و از نزدیک با فلسفه عاشورا آشناش کردم. بردمش پیش امام حسین و دستشو تو دست ابوالفضل گذاشتم و سرشو به ضریح امیرالمؤمنین سائیدم.

هر دو سال یه بار میبرمش پابوس امام رضای خودمون و به پنجره فولاد آویزونش می کردم!

بالاتر از اینا ده سال پیش بوده عزیز! آوردمش پیش خونه خودت تو مکه، سرشو با تیغ تراشیدم و سرو صورتشو گذاشتم توی کاسه حجرالاسود، بردمش پیش مقام ابراهیم، بردمش کنار بقیع، بردمش پابوس پیغمبر و قربانی براش کردم!

امیرحسین قبر 11 امام معصوم رو زیارت کرده حتی محل غیبت امام زمان رو هم بهش نشون دادم تو سامرا!

خدایا اینارو گفتم که نکنه تو این شلوغیا زبونم لال یادت رفته باشه که ما رفیقتیم، یا بخوای منو با امیرحسین امتحان کنی!

به جون فاطمه زهرا قسمت میدم اینکار رو نکنن! خیلی دست تنهام، خیلی وابسته شدم بهش، اینایی که درباره من میگن نیستم، به جون خودت شایعه است، من نه مغرورم نه قهرمانم، نه شیرم، نه شجاع، من دم این ICU متوجه شدم که هیچی نیستم، حالمو که میدونی مثل بچه دارم گریه می کنم ناامید نیستم، پشتم به تو پُره می دونم تو مهربونی و دوستاتو دوست داری!

امیرحسین هم مشهدیه، هم کربلاییه، هم حاجی، هم اهل کار خیره، هم مهندسه، هم خوشتیپه، هم با مرامه، و هم دم گرمه، هم ورزشکاره، خلاصه کلکسیونی از خوبیهاست!

اگه من غلطی کرده ام یا از من ناراحتی بگو جبران می کنم، ولی با امیرحسین کاری نداشته باش! بیا دوباره زندش کن که چند صباحی دیگه هم من و مامانش و دوستاش باهاش خوش باشیم، حداقل عروسی شو ببینم عزیز!

اگه خورده حسابی با من داری منو به جاش ببر، چون من بمیرم بهتره و سن و سالی ازم گذشته ولی اگه امیرحسینو ببری ممکنه هم من بمیرم، هم مادرش و هم مادرم، خوب این چه کاریه عزیز؟؟!!! 

میدونم که سرت شلوغه اما تو قدرت لایزالی تو حی لامکانی!

خداجونم! به آه دل من و مادرم و مادرشو و خواهرام و فامیل و رفیقاش و این مردمی که من خیلی هاشون را نه دیدم و نه میشناسم گوش کن!

تو را به گلوی بریده حسین (ع) تو را به دستان قلم شده ابوالفضل العباس(ع)، تو را به فرق شکسته امیرالمؤمنین(ع) تو را به آه دل زینب، امیرحسین را دوباره به من برگردون و ببخش!

تو هم بخشنده‌ای، و هم توانا و هم مهربان....

تحريريه ي سايت خبري ويرا براي اميرحسين عزيز شفاي عاجل آرزومند است

نظرات   

 
0 # محمد 1396-06-08 22:45
واقعآ دلنوشته ای از اعماق وجودوغمگینانه امابسیار زیبا وتلطیف کننده ی روح وروان ،خداوند ان شاءالله سلامتی را به این جوان عزیز برگرداندودل پدر ومادر وسایرعزیزانش راشاد گرداند.
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
0 # عبدالله فرخنده 1396-06-11 14:49
أَمَّن يُجِيبُ الْمُضْطَرَّ إِذَا دَعَاهُ وَيَكْشِفُ السُّوءَ
خدايابحق آيه ي شريفت كه بربندگان درهنگام گرفتاري نازل كردي،به آه دل زينب(س)،به سربريده ي حضرت امام حسين(ع)،به دست بريده ي حضرت ابوالفضل العباس(ع)،به فرق بشكافته ي اميرالمؤمنين حضرت علي(ع) وبه پهلوي بشكسته ي حضرت فاطمه زهرا(س) وبه اعتقادراسخ اين عزيزگرفتاربه آن بزرگواران،به جوانيش رحم كن وشفايش ده كه توشفادهنده ي شفادهندگاني. آمين يارب العالمين.
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 
 
0 # محمدی 1396-06-14 10:49
خدایا به حق علی(ع ) در این عید غدیرو به حرمت همه خوبانت شفای عاجل عنایت بفرما و داغ امیر حسین را به دل باباش نذار
پاسخ | پاسخ با نقل قول | نقل قول
 

اضافه کردن نظر

در زمینه‌ی انتشار نظرات مخاطبان رعایت چند مورد ضروری است:

لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
« ویرا » مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبان است.
« ویرا » از انتشار نظراتی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی‌احترامی به اشخاص، قومیت‌ها، عقاید دیگران، موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه‌های دین مبین اسلام باشد معذور است.
نظرات پس از تأیید مدیر بخش مربوطه منتشر می‌شود.


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی

 تبلیغات سايت خبري ويرا

      09120440191

 

 

 

 

 

 

 

 تمام حقوق سایت متعلق به پایگاه اطلاع رسانی ویرا با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد

Template Design:Dima Group